Yeni Yıla Özel Yeni İğne Oyası Modelleri

2020’ye özel yeni iğne oyası modellerini görmeye hazır mısınız? Her gün iğne oyası modellerine yeni çeşitler ekleniyor. Bunları tek tek takip etmek sizin için zor olabiliyor. Biz de sizlerin işini kolaylaştırmak adına en yeni iğne oyalarını seçtik. İğne oyasının yapılışı biraz zahmetli olsa da, yaptıktan sonra ki görüntü her şeye değiyor. Merak ettiğiniz bu iğne oyası modellerini gelin birlikte inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen İğne Oyası Modelleri

Zümrüt yeşili başörtüsü güzel bir tercih olabilir. Bu renkteki bir başörtüsüne en çok yakışacak renklerden biri de beyaz. İki rengi kombine edip iğne oyası modelini daha ihtişamlı göstermek mümkün.

Gül kurusu rengine hangi rengin yakışacağını bilemiyorsanız vişne çürüğü ve sarı ilk tercihiniz olabilir. İğne oyası modelleri kadar renkler de bir o kadar önemli. Yanlış renk seçimi aksi halde iğne oyasını göstermeyebilir. Üstelik bu iğne oyasının yapılışı da çok basit.

Kelebekli iğne oyası modeli havlu kenarlarının vazgeçilmezi olabilir. Biraz daha büyük ebatlı iğne oyası modelleri hem başörtüsü hem de havlu kenarına yakışıyor. Kelebekli iğne oyasının yapılışını bilemeyenler olabilir. YouTube veya internetten anlatımlı olarak bu iğne oyasının yapılışı hakkında bilgi alabilirler.

Şirin mi şirin iğne oyası örneğini çeyiz bohçalarında da tercih edebilirsiniz.

Gökkuşağı kadar renkli iğne oyaları beyaz başörtüsüne çok yakışacaktır.

Kırmızı rengine de beyaz başörtüsü kenarında unutmamak gerekir.

Gri rengine her rengin uyması bizim işimizi de kolaylaştırıyor. Sizler de doğru iğne oyası modeli tercih ederek bu rengi seçebilirsiniz.

Sıralı iğne oyalarının sevilen modeli görselde gördüğünüz iğne oyası modelidir. Bu örnek oturmalarınızın, günlerinizin tercihi olacaktır.

Birbirinden Muhteşem Yeni İğne Oyası Modelleri

Görenin merak edip soracağı bu iğne oyası modelini sizler de tercih edebilirsiniz.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.