Yeni Yılda En Çok Satan Dantel Modelleri

Merhaba hanımlar. Bugün sizlere en güzel ve özel dantel modellerini sunuyoruz. Farklı daha önce hiç görmediğiniz dantel örneklerini yaparak en yeni modellere sahip olabilirsiniz. Sade ve gösterişli birçok modeli eklerken kolay yapılmasına özel gösterdik. Kısa sürede yapıp bitireceğiniz en güzel dantel modellerini sizlere sunuyoruz. Detayları ile dantel modellerini süsleyebilirsiniz. Çok satan modelleri tercih ederek maddi gelir elde edebilirsiniz. Ağır model seven hanımlara oldukça güzel modelleri hazırladık. El emeği yoğun kullanılan dantelleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel dantel modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Dantel Modelleri

Görselde yer alan pike kenarına yapılmış olan dantel modeli beyaz renk tercih edilmiştir. Sizler dilerseniz bu pike kenarına yapılan dantel modelini kumaşlar ile aynı renk yapabilirsiniz.

Farklı model arayan Hanım buraya hitap eden dantel modeli krem renk tercih ederek yapılmıştır. Daha önce görmediğiniz nadir rastlanan dantel modelini Sizler de yaparak maddi kazancı elde edebilirsiniz.

El emeğinin yorumu olarak kullanıldığı dantel modeli son zamanların en çok tercih edilen işçilik ve modelleri arasında yer almaktadır.

Yapım aşaması kolay olan dantel modeli yeni öğrenen hanımlara hitap etmeye devam ediyor. Sizlerde dantel modellerine yeni başladıysanız görselde yer alan modeli yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Gösterişli dantel modeli seven Hanımlar görselde yer alan danteli hemen yapmaya başlarsanız kolaylıkla bitirebilirsiniz. En sevilen modelleri sizlerde salon takımlarına, yatak örtüsü kenarlarına, perde uçlarına ve daha birçok alanda yapabilirsiniz.

Görselde yer alan tek renk kumaş kenarına yapılmış olan havlu dantel modeli çeyizlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sizler de çeyizlerinize bu güzel modelleri yaparak değerli çeyiz sandıklar oluşturabilirsiniz.

Yeni Dantel Modelleri

Pratik Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Aşkım (Youtube)

Videoda yer alan Fransız güpürlü dantel modeli ile yarışacak olan dantel örneğini sizlere sunuyoruz. Hem kolay hemde gösterişli yapılan modeli sizlerde yaparak en güzel çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. El emeği yoğun kullanılan modelleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Yeni öğrenen hanımların bile yapacağı dantel modeli en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sizlerde videoyu detaylı şekilde izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.