Tığ İşi Oya Modelleri

Yeni Yılda Trend Olacak 38 Tığ İşi Oya Modelleri

Yeni yılda trend olacak tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. Gösterişli oya seven hanımlar için en güzel el işi oya örnekleri ile sizlerleyiz. Tığ oyası geçmişten günümüze modasının hiç geçmeyeceği bir el işi türü. Sizler için ise en çok merak edilen, merak uyandıran modelleri derledik. Tığ oyaları özellikle yeni model olunca oldukça da dikkat çekiyor. Dilerseniz hep birlikte bu tığ işi oya örneklerini bir inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Sorulan Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modeli

Harika bir renk ile başlamak istiyorum. Bu tığ oyası çeşidi mutlaka hoşunuza gidecektir. Tercih edilen renk de öyle. Yapılışı oldukça kolay olan bu oyayı her yazmanızda tercih edebilirsiniz ama yazmanın rengine uyması kaydıyla. Yazma rengine göre de bu tığ oyası tercihiniz olacaktır.

Oya Modeli

2019’un en güzel tığ işi oya modellerinden biri daha. Bu oya modellerinin yapılışı hakkında bilgi almak istiyorsanız internetten videolu anlatımlı şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sizin de işinizi kolaylaştıracaktır ve siz de vakit kaybetmeden en kısa sürede bu oya modelini yapacaksınızdır diye düşünüyorum ben.

Tığ İşi Oya Örneği

Harika ve en yeni tığ oyası ile sizlerleyiz. Bu modelin büyük boyutlarda olması yazmanıza ağırlık ve gösteriş katacaktır. Hem de sadece yazma kenarında değil havlu kenarında da bu tığ oyası modelini kullanabilirsiniz.

Yapılışı basit bir tığ oyası ile sizlerleyiz. Bu model rengi ve modeli bakımında oldukça güzel. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu modeli muhakkak evinizde bulundurmalısınız. Özellikle de bu model kırmızı renginde oldukça da kendini göstermiş. Kırmızı yazmanız ve kırmızı tığ oyanız yok ise mutlaka olmalı. Görselde gördüğünüz model kaçmaz hanımlar. Özellikle de çeyizlerin vazgeçilmezi bu model olmalı. Siz de çeyizlerinizde bu modelden bulundurun derim.

En Sevilen ve En Yeni Tığ İşi Oya Modeli

Tığ İşi Oya Tığ Oyası Tığ Oyaları

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.