Yenidoğan bebek ayak izleri örgü yelek modeli

Yenidoğan Bebek Ayak İzleri Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Yenidoğan bebek ayak izleri motifleri olan örgü yelek modeli. Bebeklere yepyeni bir örgü modeliyle yelekler örmek ister misiniz?

Yenidoğan bebeklerin doğumdan sonra topuk kanını alırlar. Alınan topuk kanı kalıtsal metabolik hastalığının teşhis edilmesinde yardımcı oluyor. Bebekler için doğal yün iplerle ve kendi el emeği ile yelek örmek isteyenler için güzel bir örgü modeli. Modelin adı yenidoğan bebek ayak izleri modelidir. Örgü bebek yelekleri yapımında lastikten sonra motifler yapılır. Bu motifler yeleğe görünümünü veriyor. Bu örgü modelinin diğer bir adı da ekin başağıdır. Örgü şişleriyle yapılan modelde bir çok örgü yapılabiliyor. Özellikle de çocuklar için yapılan kıyafetlerde tercih ediliyor. Boyunluk, atkı, bere ve yelek bunlardan bazılarıdır.

Yenidoğan bebek ayak izleri

Nesrin hanıma ait olan örgü modelinin anlatımı Türkçe video ile verilmiştir. Ortalama 13 dakika süren videoda örgü motifinin yapımı örgüye başlarken kaç ilmek atılacağı gibi bilgiler söyleniyor. Görünümde biraz uğraştırıcı gibi dursa da yapımı basittir. Daha önce elinde bir defa bile şiş almış olanların yapabileceği örgü modeli kışlık örgüler içindir.

Yenidoğan Ayak İzleri Örgü Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın