Yeni Hobi

Yep Yeni Bir Oya Modeli Tığ İşi Fıstık Oyası

25 Aralık 2018
Yep Yeni Bir Oya Modeli Tığ İşi Fıstık Oyası

Yeni tasarım yeni model, çılgın damat isimli harika bir tığ işi fıstık oyası. Yazmalarda özellikle fıstık oyalarını tercih edenleri görelim.

Yaptıkları yazmalarında özellikle fıstık oyalarını tercih eden bir kesim var. Bu kesim fıstık oyalarının binbir türlüsünü biliyor. Ortası boncuklu olan bu modelde ortasında boncuk bulunan fıstık oyası modelidir. Modelin ismine çılgın damat ismi verilmiştir. Türk kadınlarının en çok vakit ayırdığı el işleri tığ işleridir. Tığ işi ile örgü örerler, danteller yaparlar ve başörtüleri işlerler. Tabi artık öğrenmek de kolay. Açıyorlar videoları oyanın baştan sonra kadar yapılışını izleyerek öğreniyorlar. Hemde tüm oyaların anlatımlarına bir tıkla kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Herkesin evinde ve telefonunda internet olduğu için modellere ulaşmakta kolay oluyor.

Çılgın damat boncuklu tığ oyası

Zaman zaman tığ oyaları anlatımları paylaşılıyor. Bu modellerde en çok ilgi görenler ise boncuklu olanlardır. Nedendir bilinmez ama Türk kadınlarının boncuklara karşı ilgisi büyük. İnci boncuklu her şeyi nedense çok seviyoruz. Eğer aklınızda daha farklı oya geçiyorsa, oya modelleri sayfasını inceleyiniz. Boncuklu oyalar, çiçekli oyalar ve daha nice modeller mevcut.

Tığ İşi Boncuklu Fıstık Oyası Yapılışı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.