Yılan Güle Dolandı Örgü Modeli

Yılan Güle Dolandı Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

Örgünün var oluşundan beridir yapılan bir model olan yılan güle dolandı örgü modelinin yapılışını paylaşıyoruz. Eski model ile sizlerde bebek yelekleri, şallar, ve bayan yelekleri örebilirsiniz.

Geçmişte sıklıkla kullanılan örgü modellerinden biri olan yılan güle dolandı örgü modelini paylaşacağız. Bayan yelekleri, bebek yelekleri ve şallara çok yakışan bir örgü modeli olan bu örnek şişle örülmektedir. Geçmişin modasını tekrar yaşamak isteyen kişiler bu tekniği örgülerinde kullanabilir. Hala daha örgülere çok yakışan bir model diyebiliriz.

Yılan Güle Dolandı Örgü Bebek Yeleği

Yılan güle dolandı örgü modeli ile yapılan bebek yelek modelini görüyorsunuzdur. Sarmaşık dalları diye de adlandırılan bu örneğin yeleğin üstünde ne kadar kibar durduğu görülmektedir. Ayrıca şal örecek kişilerde tercih edebilirler. Yılan güle dolandı isminin verilmesindeki amacı da motifleri gördüğünüz zaman anlamışsınızdır.

Örgü tekniğini daha iyi kavrayabilmeniz için aşağıda videoyu paylaştık. Öncelikle motiflerinin nasıl yapıldığını, kaç numara şiş ve hangi ip kullanıldığını öğrenmeden örmeye başlamanızı önermiyoruz. Videoyu izleyip örgü tekniğini öğrendikten sonra dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Yılan Güle Dolandı Örgü Modeli Videolu Anlatımı

“Yılan Güle Dolandı Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir