Yılbaşına Özel 40+ Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Yılbaşına özel yeni tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. 2020 yılına elbette yeni şeyler arıyoruz. Biz de bunu göz önünde bulundurarak sizler için birbirinden yeni tığ oyaları derledik. Hepiniz bu modelleri çok seveceksiniz. Tığ oyası zarifliğini yeni modeller ile buluşturduk. Dilerseniz hep birlikte bu yılbaşına özel yeni tığ işi oya modellerini bir inceleyelim, ne dersiniz?

2020 Yılına Özel En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

tığ

Birbirinden güzel tığ oya modelleri ile sizlerleyiz. Görselde gördüğünüz tığ oyası modeli hem rengiyle hem de modeli ile çok güzel. Hem de en yeni tığ oyası modellerinden.Sizin de çok seveceğiniz bu tığ oyalarının yapılışı da oldukça basit. Dilerseniz siz de bu modeli yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında bir fikri olmayan bayanlar da YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak yapılışı hakkında bilgi alabilirler. Bu işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Demedi demeyin hanımlar.

tığ işi

Yine görselde gördüğünüz tığ oyası en yeni modellerden biri. Bu tığ oyası modeli hem başörtülerinize hem de havlularınıza çok yakışacaktır. Havlularınızın kenarını bu tığ oyası modelinden mahrum bırakmayın. 2019 yılının son ayı olan Aralık ayına bomba gibi düşen bu model bu işten kazanç elde eden hanımların da en çok tercih edeceği ve en çok sipariş alacağı modellerden biri elbette.

tığ modelleri

Rengi ve modeliyle efsane bir model daha. Sizin de hayran kalacağınızı bildiğim bu modeli çok seveceksiniz ve tercih de edeceksiniz. Dilerseniz hemen bu tığ oyası çeşidinin örneğini çıkarmaya başlayın. Unutmadan çeyizlerinizde de tercih edin muhakkak. Görenin de soracağı bu tığ işi oya modeli çevrenizdeki herkesi kıskandıracak aman dikkat hanımlar. Havlu ve başörtü model ve rengine göre bu tığ oyasının rengini de ayarlayabilirsiniz.

En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

tığ oyaları tığ yelek tığ örnekleri tığ oyası tığ yelek modelleri örgü tığ işi yelek tığ oyası modelleri crochet

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.