Yıldız Detaylı Resimli Anlatımlı Muhteşem Bebek Örgü Etek Modeli

Çıtı pıtı çok değişik bir etek modelini öğrenmeye, güzeller güzeli kızlarınız için örmeye hazır mısınız? Modasını hiç bir zaman kaybetmeyen örgü etekler son yıllarda da oldukça moda.

Eteğimiz için ihtiyaç duyacağınız malzemeler; 1 yumak orta kalınlıkta ip, dört numara şiş, iğne ve lastiktir. Etek 3/6 ay bebekler için uygundur.

Modelimize yüz dokuz ilmek ile başlıyoruz. Altı sıra torba lastik örüyoruz. Dilediğiniz her renk ile örebileceğiniz eteğin dilerseniz yıldızlarını farklı renk ile de dikebilirsiniz.

Eteğin örgüsü bittikten sonra dikim işlemini yapabiliriz. Eteğin beline ince lastik geçirip bebeğinizin beline göre ayarlayabilirsiniz. Modelin lastik kısmı dışında ki tüm çevresine tığ ile kenar oyası yapıyorsunuz.

İğne ile yıldız şekli verip eteğimizi tamamlıyoruz. Hepinizin ellerine sağlık. Elaydi_knitting’in’e teşekkür eder, böyle şık modellerin devamını dileriz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.