Yok Böylesi Dedirten Efsane Tığ İşi Oya Modelleri

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı birbirinden güzel tığ işi oya modellerini bugün sizlerle buluşturuyoruz. Şık tasarımıyla oldukça güzel görünen tığ oyalarını yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan tığ oyaları çeyizlerinizin vazgeçilmezi olacak yapım aşamaları hızlı ilerleyen tığ oyalarını dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Sadelikten yana olan kadınların tercihi olan tığ işi oya modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Farklı model arayanlar için hazırlanmış olan tığ işi oya modelleri daha önce görmediğiniz Instagram’ın en fenomen olan modelleri arasında yer almaktadır. Tarzınıza uygun modelleri seçerek dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oyalarını detaylı şekilde inceleyelim.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan iki renkli hazırlanmış olan tığ işi oya modeli sade ve şık modeller arasında en sevilen ve en güzel modeldir.

Çiçek model tığ oyalarını seven kadınların tercihi olan gösterişli ve büyük tığ işi oya modelini sizler de yaparak en güzel ve en farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Yapılışı kolay olan tığ işi oya modeli acemi hanımların yapabileceği bir modeldir kolaylıkla bitirebileceğiniz bu modeli renk renk hazırlayıp günlük kullanımlarda tercih edebilirsiniz.

Pırpır model tığ oyaları arasında en sevilen ve en kolay modeli dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri