Youtube’da Çok İzleme Alan Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz daha önce görmediğiniz kadar şık görünen tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Hamarat hanımların tercihi olan tığ oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih modelleri arasında yer alan tığ oyalarını yaparak satışa sunabilirsiniz. Çok satan tığ işi oya modelleri maddi kazancı elde etmenize yardımcı olacak. Renkli tülbent kenarına yapılan tığ oyaları genellikle en çok tercih edilen modellerdir. Sizler de çok tercih edilen modelleri yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Özel ve günlük kullanımları uygun olan tığ oyaları farklı tasarımıyla çok seviliyor. Sizler de el emeğinizi sergilemek için bu modelleri hazırlayabilirsiniz. Detaylı şekilde yapım aşamalarını öğrenerek yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu tığ oyalarına detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Örnekleri

Renkli yazma kenarına yapılan renkli tığ oyalarını sizler de yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. El emeği yoğun olan modelleri yapmak çok kolay.

Gösterişli model isteyenlere hitap eden tığ oyası modeli çok tercih ediliyor. Çok tercih edilen modeli maddi kazanç elde etmek için yapıp satabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan tığ oyalarını pratik şekilde yapabilirsiniz. En yeni güzel modeller en çok tercih edilen olmaya devam ediyor. Sizler de bu modelleri pratik şekilde yapabilirsiniz.

Kırmızı yazma üzerine yapılan çiçekli tığ işi oya modelini boncuk detayı ekleyerek yapabilirsiniz. En yeni modeller arasında yer alan modeli yapmak çok basit.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri