Youtube’da Çok Sevilen Boncuk Oyaları

Merhaba hanımlar sizlerin çok severek kullanacağı ve çeyizlerinize çok yakışacak olan boncuk oyası modellerini sizler için hazırladık. Farklı tasarımıyla dikkat çeken boncuk oyası modellerini yaparak en güzel çeyiz bohçalarına sahip olabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına tek renk boncuk oyası seçebilir ve sadeli ortaya koyabilirsiniz. Dilerseniz de tek renk tülbent kenarına rengarenk boncuklar ekleyebilir ve gösterişli modeller ortaya çıkabilirsiniz. Günlük kullanımı uygun hale getirebilirsiniz. Renkli tülbent kenarına ise tülbent içindeki renklerden boncuklar seçerek daha farklı hale getirebilirsiniz. Çeyizlere çok yakışacak olan gösterişli boncuk oyası modellerini sade model seviyorsanız kristal boncuklar kullanmanızı öneriyorum. Kristal boncuklar zarafetin doruklarına çıkaracak. Tek renk tülbent kenarına hazırlayacağınız boncukları yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Değerli çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi olan boncuk oyası modelleri şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de tarzınıza uygun renkler seçerek boncuk oyası modellerini hazırlayabilirsiniz. El emeğinizi ortaya koymak için seçeceğiniz boncuklar çok önemlidir. Zahmetli modeller istiyorsanız kum boncuk oyalarını yapabilirsiniz ve farklı değerli çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Çok satanlar arasında yer alan yuvarlak boncuklar ise oldukça kolay yapılmaktadır. Yeni başlayan hanımlara bu boncuk oyası modellerini öneriyoruz. Hadi birlikte birbirinden farklı ve güzel boncuk oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel Boncuk Oyaları

Görselde yer alan boncuk oyası modeli sade renklerde hazırlanmıştır. Çok fazla sipariş boncuklu oya modelini yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına tek renk oya tercih edilerek hazırlanmıştır. Beyaz renkte boncuklar bile çok güzel hale getirilmiştir. Sizler de bu boncuklu oya modelini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Görselde yer alan Kaya model ile birlikte hazırlanmış olan boncuklu oya modeli boncuklar ile çiçek haline gelmiştir. En çok satan bu modeli sizler de yaparak maddi kazanç elde edebilirsiniz. İşçiliğin oldukça yoğun kullanıldığı boncuk oyası modeli sizlerin tercihi olacaktır. 

Siyah tülbent kenarına hazırlanmış ona çok fazla el emeği gerektiren boncuk oyası modeli beyaz boncuklar ile hazırlanmıştır. Sizler de bu boncuk oyası modelini yaparak en yeni modelleri sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan boncuklu oya modelini Sizler Dilerseniz kum boncukları veya kristal boncuklar ile hazırlayabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanın tek renk tülbent kenarına yapılmış olan boncuk oyası modelini dilediğiniz renklerde hazırlayarak çeyizlerinizi ekleyebilirsiniz.

En Kolay Boncuk Oyası Modelleri

 

Kaynak: CPR News (Youtube)

Videoda yer alın sizler için hazırlamış olduğumuz boncuk oyası modeli en çok tercih edilenler arasında yer alırken sizler de bu boncuk oyalarını yapabilirsiniz. El emeğini yoğun olarak kullanıldığı boncuk oya modelleri kristal boncuklar ile çok güzel hale gelmiştir. Sizler de şık tasarımıyla dikkat çeken kristal boncuk oyalarını yapabilirsiniz. Dilerseniz kum boncuklu boncuk oyalarını da yapabilirsiniz şık tasarımıyla dikkat çeker boncuklu oya modellerini yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Farklı model isteyen hanımlar dilerseniz iki boncuğu aynı anda da kullanabilir daha önce görmediğiniz boncuk oyası modellerini hazırlayabilir ve satışa sunabilirsiniz. Maddi kazanç elde etmek isterseniz de bu güzel boncuk oyası modelleri çok satanlar arasında yer almaktadır. Çeyizlerinize eklemek için bu modeli yapabilir veya hediyelik olarak bu boncuk oyasını tercih edebilirsiniz. Hadi birlikte en güzel boncuk oyası modellerine detaylı şekilde göz atarken sizler de videoyu izleyip bu güzel boncuk oyası modelinin yapım aşamalarını öğrenebilirsiniz. Yapacak olan hanımları kolay gelsin.