Youtube’de Çok Beğeni Alan Minikleri Bebek Örgü Modelleri

El emeği göz nuru hazırlanan örgü modellerini sizler için hazırladık. Sizler de çok severek kullanacağınız örgü modellerini yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan örgü modelleri bebekleriniz için hazırlanmıştır. Sizler de bebekleriniz için hazırlanan bu güzel tığ oyalarını yapıp en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı model sevenlere hitap eden örgü modelleri detayları ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Kış aylarının vazgeçilmezi olan örgüyü yapıp yeni ürünlere sahip olabilirsiniz. Farklı model İsteyenler ise bu güzel modelleri farklı renk tonlarında hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel modeli sizlerde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Gösterişli Örgü Modelleri

Görselde yer alan yelek örgü modeli inci detayları ile süslenmiştir. Sizler de bu güzel modeli yapıp el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz.

Görselde yer alan patik örgü modeli fiyonk detayları ile süslenmiştir. Sizler de el emeği göz nuru örgüleri yapıp bebekleriniz için hazırlayabilirsiniz.

Görselde yer alan kız bebekler için hazırlanmış olan örgü modeli çok güzel görünmektedir. Çok severek kullanacağınız bir örgü modeli tek renk hazırlanmıştır. Dilerseniz bu örgü modelini çiçekli şekilde yapabilirsiniz.

Beyaz renk tercih edilerek hazırlanan örgü modeli çiçek detayları ile süslendi. Çok kolay yapılan bu güzel örgü modelini sizler dilerseniz yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Yelek örgü modeli krem renk tonlarında hazırlanmıştır ayıcık figürü ile süslenen bu modeli sizler farklı figürler ekleyerek de süsleyebilirsiniz.

Tulum örgü modeli bebekleriniz için tasarlandı siz de bu güzel tulum örgü modelini yapıp en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Erkek bebek yelek örgü modeli farklı modeller arasındadır. Sizler de farklı görünen bu örgü modelini kullanılan iplik detayları ile daha renkli hale getirebilirsiniz.

Kırmızı tercih edilerek hazırlanın atkı ve bere örgü modeli Çiçekler ile süslenmiştir. Çok severek kullanacağınız bu modeli anne kız kombinlerinizle de hazırlayabilirsiniz.

Çiçekli Örgü Modelleri

Sade ve Şık Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Yagmurun örgüleri (Youtube)

Görselde yer alan iki şiş ile hazırlanan örgü modelini sizler de yapıp en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Videoda detaylı şekilde sizlere anlatılmış olan örgü modelini yapıp güzel modellere sahip olabilirsiniz. Detaylı şekilde inceleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.