Yün İplikten 2 Renkli Hırka Yelek Kazak Lif Battaniye Örgü Modeli

Herkese merhaba. Çok güzel ve şık duran bir model olan, yün iplik ile örülen iki renkli hırka yelek kazak lif battaniye örgü modelinin yapılışını öğrenmeye hazır mısınız?

İki renkli modelimizle çok güzel püsküllü lifler örebilir, gelinlik kızlarınızın çeyizlerini rengarenk liflerle doldurabilirsiniz. Lif örerken yelek ve hırkalarda kullanacağınız orta yumuşaklıkta ki ipin aksine daha yumuşak dokulu ipler kullanmalısınız.

Yeni doğan bebekleriniz için soft ve uçuk renklerde battaniyeler örebilir, onların küçücük bedenlerini sımsıcak tutabilirsiniz. Dilediğiniz her örgüyle bu modeli kullanabilirsiniz.

Modelimiz için en çok dikkat etmeniz geren durum, örgünüzü ince şiş ile örmemek olacaktır. İnce şişler modeli tam olarak ortaya çıkartmamaktadır.

Çıtı pıtı iki renkli güzel model için Havvanın örgü evinin youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Videoyu beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın