Yuvarlak Lif Modelleri Instagram’da Çok Beğeni Alıyor

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı lif modellerini sizlere sunuyoruz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken lif modelleri  olacak lif modellerini takım halinde hazırlayabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan lif örneklerini yeni başlayanlar da yapabilir yeni öğrenenlerin de yapabileceği kadar kolay olan bu lif modelleri elde etmek için yapıp satıyorsun adresiniz çeyizlerde hediyelik olarak da seçebileceği yuvarlak, kalpli, kare ve daha birçok geometrik desenle hazırlayıp en yeni ürünler çıkarabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel lif modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Renkli Lif Modelleri

Görselde yer alan renkli lif modeli en yeni ve kolay modeller arasında yer alırken sizlerde bu modeli yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Farklı model isteyen kadınların tercihi olan beyaz lif modeli en pratik yapılan modeldir. El emeği göz nuru hazırlanan lif örneği farklı tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Yuvarlak lif modelini sizlerde farklı renklerde yaparak en güzel modelleri çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Sade model sevenler tek renk hazırlayabilirsiniz.

Çiçekli lif modeli tek renk taban üzerine işlenmiştir. Oldukça gösterişli olan lif modellerini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Üç günlük renk hazırlanan lif modelleri arasında en sevilen model şık tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizlerde bu modeli kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yuvarlak lif modelini kasnak ile de yapabilirsiniz. Orta kısmında yer alan çiçek detayı modeli çok şık göstermektedir. İki renk hazırlanan lifi tek renk yapabilirsiniz.

Görselde yer alan çiçekli hazırlanmış olan lif modeli en çok tercih edilen modeller arasındadır. Sizler de çok tercih edilen bu lif modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Sade model seven hanımların tercihi olan lif modeli görselde yer aldığı şekilde hazırlanmıştır. Sizler bu modellerseniz rengarenk değil de tek renk iplik seçerek de hazırlayıp evde ipliklerinizi değerlendirebilirsiniz.

 

Yapım aşaması kolay olan lif modeli yeni öğrenen kadınların yapabileceği kadar kolay bir modeldir.

Kolay Lif Modelleri

Yepyeni Lif Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Hobi Örgü Lif Modelleri (Youtube)

Videoda yer alan kolay yapılan ve sıralı ilerleyince modelini sizlerde videoyu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.