Yuvarlak Motifli Kelebekli Tığ İşi Sehpa Örtüsü Modeli ve Anlatımı

Oturma odası ve salonlarınızda kullanabileceğiniz yuvarlak motifli kelebekli tığ işi sehpa örtüsü ile odalarınıza şıklık katılacak. Çok hızlı ve kolay bir şekilde örebileceğiniz için örtüyü takım haline getirebilmeniz mümkündür. Aşağıdaki videodan modelin yapılışını izleyebilir, pratik şekilde örebilirsiniz.

Örtünüzü dantel ipi ile örebileceğiniz gibi ömür boyu ütü yapmamak için polyester ipte kullanabilirsiniz. Örtünün ilk olarak ortadaki büyük yuvarlak olan kısmından örerek başlayabilirsiniz. Daha sonra küçük motifleri tamamlayabilir ve kelebek kısmına örerek birleştirme işlemini yapabilirsiniz.

Çeyizleriniz için örülmesi gereken bu modeli mutlaka değerlendirmenizi tavsiye eder, bu model ile öreceğiniz örtüleri iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Hobilaryum’a güzel model için çok teşekkür ederiz. Siz de destek olmak için kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.