Yuvarlak ve Uzun Çiçekli Karışık Lif Örgü Modelleri

Uzun ve gösterişli lif modellerini en güzel şekli ile sizlere sunmaya devam ediyoruz. Yenihobi.com olarak renkli ve çok kolay yapımı olan örgüleri sizler de çeyizleriniz için yapabilirsiniz. Göz alıcı görünüme sahip olan lif örgü modelleri çeyizlerinizi süslemeye devam edecek. Gelin birlikte basit yapımı olan şahane lif örgü modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

En Yeni Lif Örgü Modelleri

Lif örgü modeli detayları ile oldukça şık görünüme ulaşmaktadır. Kırmızı ve krem  renkleri kullanılarak lif örgüsü yapılmıştır.

Uzun lif örgü modelinde çiçek detayları kullanılmıştır. Boncuk detayları çok şık görünüme ulaşmıştır. Tek renk lif örgü modelide yapabilirsiniz.

Gelin damat lif örgü modelini sizler bohçalarınız için yapabilirsiniz. Gelin ve damatlara harika modeli hediye edebilirsiniz.

Fiyonk detayı ile süslenen lif örgüsünü sizler de farklı renk kullanarak tercih edebilirsiniz. İnci detayları ile süslenmiştir.

Yıldız lif örgü modelini sizler de dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz.

Beyaz lif örgü modelini çiçek ve boncuk detayları süsleyebilirsiniz.

@lifçi_dukkani Isntagram hesabından en güzel lif örgü modellerini sipariş oluşturabilirsiniz.

Pratik lif örnekleri arasında harika model yer almaktadır.

Renkli lif örgü modelini sizler de geometrik desenli şekilde yapabilirsiniz.

Uzun lif örgü modelini halka detayı ekleyerek rahat kullanım haline getirebilirsiniz.

Çilekli model eklenerek yapılan lif örgüsünü beyaz zemin üzerine yaparak modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

Çiçekli ve Boncuklu Lif Örgü Modeli

Çeyizlik Kolay Lif Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Orgu hayatım (Youtube)

Mor ve beyaz ip kullanılarak lif örgü modeli yapılmıştır. Lif orta kısmından başlayarak örgü modeline başlayabilirsiniz. Zincir yaparak başlıyoruz. Sizler de sıkı lif örgü seviyorsanız daha sıkı yapabilirsiniz. Fıstık dolgularını ipinize göre ayarlayabilirsiniz. Videoyu izleyerek sizlerde kolay şekilde yapabilirsiniz.Kolay gelsin.