Zarif Kolay Baharlık Şal Örgü Modeli ve Anlatımı

Bahar ve yaz aylarının serin akşamlarında üzerinize atabileceğiniz görüntüsü şahane çok kullanışlı şal modelinin yapılışını çok merak ettiğinizden dolayı bir an önce hazırlayıp, sizlerin beğenisine sunmak istedik.

Örmesi kolay modelin nasıl yapıldığını merak eden hanımlar için çok güzel anlatımlı kısa süren videoyu aşağıda yayınladık, dikkatle izlemenizi tavsiye ederiz.

Şalınızı ister yün ip ile örebilir kış aylarında kullanabilir, isterseniz de koton ipler ile örebilir baharlık ve yazlık şal olarak kullanabilirsiniz.

Modelin yapılışına uç kısmından başlıyorsunuz. Dilediğiniz renk ile örebileceğiniz şal modelini beyaz ve krem rengi ile örerseniz yeni gelin ve lohusa şalı olarak kullanabilirsiniz. Örgüyü seven tüm hanımların eline emeğine sağlık.

Papatyanın örgü dünyası’na bu güzel model için çok teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.