Zarif ve Güzel İğne Oyası Modelleri

Zarif ve güzel iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Oldukça şahane ve hanımların ilk tercihi olan iğne oyaları harika görünüyor. İğne oyası modeli iğne kadar ince bir malzeme ile yapıldığı için oldukça zarif duruyor. Doğru modeli de tercih edince muhteşem bir iş ortaya çıkıyor. Biz sizler için başörtüsü ile uyumlu iğne oyası modellerini seçmeye çalıştık. Bu modellerin hepsini çok seveceksiniz. Şimdi dilerseniz zarif ve güzel iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli çok harika görünüyor. Siyah başörtüsüne her renk iğne oyası uyuyor ama tercih ettiğimiz renklerin de birbiriyle uyumlu olması gerekir. Renk uyumu yakalanınca ortaya harika bir iğne oyası çıkıyor. Sizler de bu şekilde tercihler de bulunabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz iğne oyası çok şık görünüyor. Bu şık görüntüsünü de kullanılan boncuklara borçluyuz. Sizler de iğne oyalarında inci boncukları tercih ederek bu görüntüyü elde edebilirsiniz. Ayrıca bu iğne oyasının yapılışı çok kolay. Herkesin yapabileceği bu modeli sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet ve YouTube’dan alabilirsiniz.

Renkli ve sıralı iğne oyası modelleri hanımların ilk tercihi oluyor. Sizlerin de ilk tercihi olabilir. Görselde gördüğünüz iğne oyası modelini çeyiz bohçaları için de yapabilirsiniz. Çeyiz bohçalarının olmazsa olmaz el işi türlerinden biri de iğne oyaları oluyor.

Tek renk başörtüsü kenarına tek renk iğne oyası modeli sizlerin de tercihi olabilir. Bunun yanı sıra bu iğne oyası modeli havlu kenarına da çok yakışacak. Sizler de havlu kenarına iğne oyası veya tığ işi oya modeli kullanabilirsiniz. Artık havlu kenarında dantel yerine iğne oyası modelleri daha çok kullanılıyor.

Çok Harika İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.