Zigzaglı Fıstıklı Yelek Battaniye Lifler için Tığ İşi Oya Modeli

Puflarla yapılmış zigzaglı bir örgü modeli. Bu örgü ile battaniye, şal, lif, yelek ve hatta bluz dahi yapabilirsiniz.

Puflarla Yapılmış Örgü

Battaniye, şal, lif ve hatta bluz dahi örülebilen bir örgü modelini sizinle paylaşıyoruz. Zigzaglı örgü modeli bir çok örgüye uygundur. Puflarla yapılmış olan bu örgü modeli rengarenk görünüyor. Renkli örgüler insanın içini ferahlatıyor. Kullanılan renklerin zevke göre uygulanması da bir avantaj. Tüm renklerin kullanılabildiği pek az örgü modeli vardır. Zigzag örfü modeli de bunlardan bir tanesidir.  Bebek battaniyesi örmek için renkli yün ipler kullanılır. Kız ve erkek bebeklere örülür. Banyolar için banyo bezi yapılabilir. Yazlık ve kışlık örgü şallar yapılır. Ayrıca bluzlar örülebilir.

Örgü videoları kadınların öğrenmesine yardımcı oluyor. Kendilerine örgülerden kıyafetler yapmak isteyenler kadın çeşitli motifler arıyorlar. Tığla yapılan örgülerle daha çok ilgileniyorlar. Bunun nedeni ise tığ işinin kolay olmasıdır. Herkes bir kaç video izleyip örgüye başlayabilir. Bu kolay örgülerden biriside zigzaglı örgü modelidir. 11 dakika içerisinde öğrenebilecek bir model.

Tığ İşi Zigzaglı Örgü Modeli Yapılışı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir