Zor Yapılan Hamaratlara İğne Oyası Modelleri

En güzel çeyizlerinize gösterişli iğne oyasını yaparak harika görünen çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. En yeni ve güzel olan iğne oyalarını sizler için özenle seçtik. Çıtı pıtı görünen iğne oyası modellerini sizler de farklı detayları ekleyerek süsleyebilirsiniz. Hem sade hemde şık görünen iğne oyalarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Renkli tülbent kenarına yada tek renk yazma kenarına dilediğiniz şekilde iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımlar kibar iğne oyalarını seçebilirsiniz. Marifetli Hanımlara zor ve ağır olan iğne oyası modellerini özenle seçtik. Gelin birlikte çiçekli, boncuklu, sade renk birçok iğne oyalarını detaylı şekilde göz atalım.

Tek Renk Yazma Kenarına İğne Oyası Örnekleri

Sade ve şık model arayan kadınlara en güzel iğne oyası modelini sunuyoruz.

Renkli tülbent kenarına en güzel iğne oyası modeli işlenmiştir. Sizlerde farklı model arayorsanız görselde yer aşan iğne oyası modeli tam size göre.

Tek renk yazma kenarına en güzel ve şık iğne oyalarını yaparak özel günlerde kullanabilirsiniz.

Renkli yazma kenarına en yeni iğne oyası modeli yapılarak çıtı pıtı görünüme ulaştırılmıştır.

Küçük iğne oyası modeli sevenlere en güzel iğne oyalarının en küçük olanı sizinle.

Pullu iğne oyası modellerini yaparak özel günlerinize gösterişli iğne oyalarını tercih ederek yapabilirsiniz.

Çiçekli iğne oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımlar görsel yer alan iğne oyası modelini günlük kullanımda tercih edebilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına tek renk iğne oyaları yapılarak harika görünen iğne oyası modelleri elde edilmiştir.

Pembe renk tonlarının yer aldığı iğne oyası modellerinin yapımı oldukça kolaydır. Sizlerde en yeni iğne oyalarını yaparak en güzel modelleri elde edebilirsiniz.

Reyyan marka yazma kenarına harika görünen iğne oyası modeli yapılmıştır. Sade ve şık model iğne oyaları en güzel şekilde sizlerin beğenisine sunuluyor.

Kürk iğne oyası modelini beyaz tülbent kenarına yaparak şahane iğne oyalarını yapabilirsiniz.

En basit iğne oyası modelleri yeni başlayanların tercihine sunuluyor. Yeni öğrenenlere harika görünen iğne oyalarını sunuyoruz.

Yeni iğne oyalarını yaparak harika görünen çeyizler elde edebilirsiniz. Kahve renk tonlarının yer aldığı iğne oyaları annelerinizin en çok tercih ettikleri arasında yer almaktadır.

Boncuk detayları ekleyerek en güzel iğne oyalarını yapabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan iğne oyasını sizlerde farklı detaylar ekleyerek yapabilirsiniz.

Siyah yazma kenarına kırmızı ve yeşil iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. Büyük ve küçük iğne oyaları aynı yer de kullanılmıştır.

Sadelikten yana olan hanımlara en yeni iğne oyası modellerini öneriyoruz. Basit yapılan en güzel iğne oyalarını sizlerde en güzel detaylar ile süsleyerek yapabilirsiniz.

Yeni Öğrenenlere İğne Oyası Modelleri

Çok Güzel İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ayşenin İğne Oyaları (Youtube)

Videoda yer alan iğne oyası modelini özenle seçtik. Seçilen yazma cenk markadır. İpler ise suni ipektir. İğne oyasının yapımını sizler için detaylı şekilde sunuyoruz. Ağır ve gösterişli olan iğne oyalarını özel günleriniz için yapabilirsiniz. Sürekli yapımı istenen modeli izleyerek öğrenebilirsiniz. Ara kısımlarına dağdan kayalar yapıldı. Ara kısımlarına pırpır yapıldı. Araların tek sayı olmasına dikkat ediyoruz. Yan yana aynı model iğne oyalarını olmaması için. Yuvayı yaparak devam ediyoruz. 8 adet pırpır yapacaz onlar için yuvanın boyutu önemlidir. Pırpırları oya zaten büyük olduğu için küçük tercih edebilirsiniz. Ara kısmına dağ kenarına pırpır bir tanesini atlayarak yapacağız. Yazmanın modelinin her zaman düz tarafından yapıyoruz. Bir sıra bitince başlangıç ipini kesiyoruz. Detaylarına izleyerek ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.