Altın Günlerinin Gözdesi olacağınız Tığ İşi Oya Modelleri

Hemen herkesin yapmak isteyeceği tığ işi oya modellerinin en çok kullanılanları sizler için bir araya getirdik. Yenihobi.com ailesi olarak en yeni ve işlevli oya modellerini beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Çeyiz sandıklarınız da başrol olacak tığ işi oya modellerini birlikte inceleyelim.

Baş Döndüren Büyüleyici Tığ İşi Oya Modelleri

Mavi renk üzerine işlenen bordo tığ işi detaylar çarpıcı bir kontrast oluşturmuş. Keskin hareketleri ile enerjimizi yerine getirecek tığ işi oya modelimizi beğeninize sunuyoruz.

Hakinin ağırlığı ile morun asaleti birleşince ortaya kullanım heyecanı verecek tığ işi oya modeli çıkarmıştır.

Dünyaca ünlü markala kafa tutan bu tığ işi oya modelimize hareket katmak için inci detaylarının zarafeti oldukça büyüleyici görünüyor.

Bu senenin modası olan soft renkler üzerine aynı renk tığ işi uygulaması düşünülerek yapıldığında harika duruyor. Tığ işi oya modelini boğmamak adına kullanılan inci detaylarının büyüklüğü ve rengi zevkinize göre tasarlanabilir.

Sade işleme detayı üzerine yapılan renkli boncuk işlemesi tığ oyası modeline hareket katmıştır.

Genç kızların gözdesi gri ton zemin, üzerine yapılan farklı renklerdeki tığ işi oya modelimiz oldukça spor görüntüye sahiptir. Tığ işi denildiğinde akla her zaman ağır modeller gelse de bu tarz da ürünler günlük kullanıma uygundur.

Duruşuna hayran kalacağınız tığ oyası modelini mutlaka başınızda görmelisiniz.

Sizlerde harika görünüme sahip, oldukça işçilikli olan tığ oya modellerine sahip olmak için @gokceninoyalari Instagram hesabı ile iletişime geçebilirsiniz.

Boncuk detaylarının ağırlıklı kullanıldığı tığ işi oya modelimiz sizleri davetlerin gözdesi haline getirecektir.

Böylesi Görülmemiş Modern Tığ İşi Oya Modelleri