Bebeklere El Emeği Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel bebek örgü modellerinde yer alan çiçek ve boncuk detayları oldukça güzel görünmektedir. Farklı model sevenlere hitap eden en yeni örgüleri sizler de yaparak pratik şekilde bitirebilirsiniz. El emeği göz nuru örgü modellerinin en çok sevilen hediyelikler olduğunu biliyoruz. Sizler de bu güzel modelleri yaparak bebekleriniz için tasarlayabilirsiniz. Kolay yapılan örgüleri sizler de yeni başlamış olsanız bile yapabilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmezi olan örgü modellerini yaparak yelek ceket patik örgülerini set haline getirebilirsiniz. Hadi gelin birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Örgü Modeli Örnekleri

Görselde yer alan ceket örgü modelini sizler de yaparak harika görünen örgüleri yapabilirsiniz. Bebeklerinize kış aylarında sıcacık tutacak olan örgü modelini yaparak onları mutlu edebilirsiniz.

Bebek yelek örgü modeli tek renk hazırlanmıştır. Çiçek detayları ile süslenen örgüleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Sadelikten yana olan kadınların tercih ettiği örgü modelini sizler de tek renk yaparak kolaylıkla yapabilirsiniz.

Krem renk tonlarının yer aldığı yelek örgüleri en güzel şekilde sizlere sunuluyor. Düğme detayı ile süslenen yelek örgülerini pratik şekilde yapabilirsiniz.

Kabartmalı ceket örgü modelini erkek bebekleriniz için kolaylıkla yapabilirsiniz. Çok kolay yapılan ceket örgülerini pratik şekilde yapabilirsiniz.

Sadelikten yana olan kadınların tercihi olan ceket örgü modelini sizler de yaparak hediye edebilirsiniz.

İki renk yelek örgülerini sizler de düğme detayları ekleyerek süsleyebilirsiniz. Oldukça güzel görünen örgü modelini pratik şekilde yapabilirsiniz.

Kız bebek prenses ceket örgü modelini sizlerde farklı fiyonk detayları ekleyerek süsleyebilirsiniz. En çok tercih edilen ceket örgüleri sizlere sunulmaya devam ediyor.

Yelek örgü modeli kız bebekleriniz için yenidoğan modeli olarak tasarlanmıştır. Sizler de bu modeli boyutlarını değiştirerek yapabilirsiniz.

Patik örgü modelini sizler de dilediğiniz renklerde hazırlayarak set şeklinde hazırlanan örgü modellerine ekleyebilirsiniz.

Görselde yer alan şapka örgüsü şık tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Çiçekli örgüler en çok sevilen modelleri arasında yer almaktadır.

Yelek örgü modeli üzerine yapılan ayıcık figürü oldular güzel görünmektedir. Kolay yapılan örgüleri pratik şekilde yapabilirsiniz.

Sade model sevenlere hitap eden örgü modeli oldukça şık görünmektedir. Erkek bebeklere tercih edilen örgüleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Kırmızı ceket örgü modeli ile birlikte hazırlanan çiçek örgüleri ile şık görünen modeli sizlere sunmaya devam ediyoruz. Hamarat hanımların tercihi olan örgü modeli oldukça şık görünmektedir.

Çok sevilen ve tercih edilen örgü modellerini sizlerde bebekleriniz için yapabilirsiniz.

Daha önce hiç görmediğiniz örgü modelleri arasında yer alacak modeli sizlerde ponpon detayı ekleyerek süsleyebilirsiniz. Hem erkek hem kız bebekleriniz için çok uygundur.

İki renk hazırlanan yelek örgü modelini sizlerde boncuk detayı ekleyerek yapabilirsiniz. Farklı model sevenlere hitap eden örgüleri sizlerde yapabilirsiniz.

Set halinde hazırlanan örgü modelini sizler de yaparak harika görünen modellere sahip olabilirsiniz.

Ceket örgü modelini iki renk yapabilirsiniz. Pembe ve gri renk tonlarının yer aldığı en yeni modeli sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Krem renk örgü modelini sizler de çiçek detayları ekleyerek süsleyebilirsiniz. Şapka örgüleri arasında en sevilen modeli sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Çiçekli Örgü Modelleri