Birbirinden Pratik Yelek Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için yelek ceket kazak patik şapka bere birçok örgü modelini yazımıza ekledik. Çok severek kullanacağınız örgüler yer almaktadır. Daha önce rastlamadığınız örgü modellerini seçmeye özen gösterdik. Yeni başlayan hanımlara kolay yapılan örgü modellerini de seçtik. Hadi birlikte bu şahane örgülere detaylı şekilde göz atalım.

Yelek Ceket Kazak Örgü Modelleri

Görselde yer alan yelek örgü modelini sizler de yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Boncuk detayları ile yelek örgüsü şık görünüme ulaşmıştır.

Ceket ve şapka örgüsünün detaylarında yer alan pembe detaylar çok kibar görünmektedir. Takım halinde hazırlanan örgüyü yeni başlayan kadınlar da yapabilirsiniz.

Pembe renk örgü modeli set halinde hazırlanarak oldukça güzel hale gelmiştir. Kabartmalı hazırlanan yelek örgüsü şık tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Erkek bebek yelek örgü modelleri arasında en çok tercih 3 modeli sizlere sunuyoruz. Sizler de el emeği hediyelik olarak bu güzel örgüleri yapabilirsiniz.

Kız bebek örgü modeli ceket ve şapka örgüsü ile birlikte set haline gelmiştir. Pembe renk örgüyü pratik şekilde yapabilirsiniz.

Görselde yer alan sade tek renk örgüyü farklı detaylar ekleyerek yapabilirsiniz. En kolay modeller arasında yer alan modeli sizlere sunuyoruz.

En çok sevilen ceket örgülerini sizlerde pratik şekilde yapabilirsiniz. En kolay modeli yeni öğrenenler de yapabilirsiniz.

Ceket örgüsünün detaylarında yer alan düğme detayları ile sizlere sunuluyor. Tek renk yapılan örgüyü dilerseniz rengarenk yapabilirsiniz.

Görselde yer alan iki renkli örgü modeli şık tasarımı ile dikkat çekerken siz de hem erkek hem de kız bebekleriniz için bu güzel modeli yaparak en yeni modelleri sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan iki renk yapılan bebek örgü modeli pembe ve krem renk tonları ile süslenerek harika görünen hem elbise hem de ceket örgüsü olarak tercih edebilirsiniz.

Tek renk tulum örgü modeli bebeklerin en çok rahatlıkla girebildiği modeller arasında yer almaktadır kabartmalısı ile şık görünen örgüyü sizler de yaparak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yelek örgü modelleri arasında en çok tercih edilen ve kolay yapılan modeli sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Lila rengin harika uyumu yelek modeline çok yakışmış sizler de kız bebekleriniz için bu güzel modeli yapabilirsiniz.

Ceket örgü modelinin kollarında ve şapka detaylarında yer alan renkli ipliklerin uyumu ile yapılan örgü modelinde aynı renk tonlarında düğme detayları ile süslenerek harika görünen bir model ortaya çıkmıştır.

Yelek örgü modeli bu yılın en çok sevilen trendleri arasında yer almaktadır kenar detaylarında yer alan tahta düğmeler erkek yelek örgüsünü çok şık görünüme ulaştırmıştır.

El emeği göz nuru örgü modelleri arasında ceket örgü modelini yaparak sizler de erkek bebek annelerine bu güzel modeli hediye edebilirsiniz.

Kız bebek ceket örgü modelinde yer alan inci detayları ile yapılan düğme çok şık görünüme ulaşmıştır.

En Kolay Örgü Modelleri