Çok ama Çok Şirin Kolay Bebek Yelek Modeli

Şimdiye kadar gördüğünüz tüm yelek modellerinden çok farklı, çok ama çok şirin kolay bebek yelek modeği ile, gönüllerinize taht kurmaya geldik.

Değişik bir modele sahip olan yelek modelinin çok hoşunuza gideceğini düşünüyoruz. Klasik yelek modellerinden farklı olup, yeleğin düğmeleri yan taraftadır.

Kolay yelek modelini örmek için, nako bebek örgüsü ipi ve dört adet düğmeye ihtiyacınız olacak. İsterseniz düğmeleri, modeldekinden daha farklı seçip, yeleğinizi daha şirin hale getirebilirsiniz.

Yeleğin ortasında kullanılan modeli ile, çok güzel battaniyeler örebilirsiniz. Modelde ilmek sayıları, bir yaşa kadar olana çocukların giyebileceği sayılarda verilmiştir.

Siz bu yeleğin daha büyük yaşlar için olanını örmek isterseniz, ilmek sayılarını büyütüp, omuzlarını genişletebilirsiniz. Aşağıda videosunu izleyeceğiniz yelek modeline, beyaz ip ve inci düğmeler çok yakışacaktır.

Güzel anlatımı için, pratik yazarla örgü’ nün youtube videosuna çok teşekkür ederiz. Siz de beğenileriniz sunmak için, kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir