Çok Sipariş Alan Lif Örgü Modelleri

Örgüler gelenek haline gelmiş el işi türleridir. Özellikle de İç Anadolu bölgesinde tercih edilen bu örgülere talep oldukça fazla. Örgülerin kullanım alanı da oldukça geniş. Kıyafetlerde, liflerde, oyuncaklarda, süslerde sıklıkla kullanıyoruz. Bu yazımızda ise lif örgü modellerini ele alacağız. Lif örgü modelleri de sadece hobi olarak değil, para kazanmak için de yapılıyor. Şimdi dilerseniz çok sipariş alan lif örgü modellerini sizinle beraber inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Lif Örgü Modelleri

Görselde muazzam bir lif örgü modeli görüyoruz. Bu örgü modeli en yeni modeller arasında yer almasına rağmen oldukça sipariş alıyor. Üç katmanlı olan bu örgü modelinin rengini dilediğiniz şekilde tercih edebilirsiniz. Hem kendiniz için hem de çevreniz için yapabilirsiniz.

Rüzgar gülünü andıran bu lif örgü modeli muazzam duruyor. Siz dilediğiniz renkte tercih edebilirsiniz. Örgüler hem tığ hem şiş ile yapılabiliyor. Size hangisi daha kolay geliyorsa onu tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

Görselde gördüğünüz lif örgü modeli harika görünüyor. Hemen hemen herkesin yapabileceği bir örgü modelidir. Ama yapılışı hakkında bilgisi olmayanlar olabilir. Onlar içinse yöntem çok kolay. İnternet veya YouTube’dan videolar izleyebilirsiniz. Bu videoların anlatımlı olması size yardımcı olacaktır.

Lif örgü modellerinde de renk seçimi oldukça önemli. Görselde gördüğünüz renkleri tercih ederek güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Pembe, yeşil ve beyaz rengi güzel bir görüntü katacaktır.

Tek katmanlı olarak da lif örgüleri tercih edebilirsiniz. Banyonuzun vazgeçilmezi bu lif örgü modellerinin hepsi birbirinden güzel.

En yeni lif örgü modellerinden olan bu örgü modeli 2020 yılının ilk ayında çok sipariş aldı. Almaya da devam edecek gibi görünüyor. Siz de şimdiden bu lif örgü modellerini yaparak siparişleri hazırlayabilirsiniz. Haydi hanımlar örgü vakti.

Çok Harika Lif Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.