Görmediğiniz En Farklı İğne Oyası Modelleri Sizlerle

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Çok severek kullanacağınız iğne oyası modelleri şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ederken sizler de hayran kalacağınız iğne oyası modellerini yaparak çeyizlerinize renk ve hareket katabilirsiniz. Değerli hanımlar bu iğne oyası modelleri son zamanların oldukça çok tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi de daha önce görmediğiniz modellerin arasında olmasıdır. Sizler de farklı tasarımıyla bu modelleri yaparak değerli çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Yapım aşamaları oldukça kolay olan iğne oyalarını eklerken gösterişli olmalarına da özen gösterdik. Dilediğiniz renklerde hazırlayacağınız iğne oyası modellerinin günlük kullanıma ve özel günlerde tercih etmek için hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz maddi kazanç elde etmek için de çok satan bu modelleri yaparak maddi gelir elde edebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyası modelleri hamarat hanımların tercihi oluyor. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine de detaylı şekilde göz atalım.

Güzel İğne Oyası Örnekleri

Beyaz tek renk tülbent kenarına hazırlanmış olan rengarenk iğne oyası modeli çok tercih edilen modeller arasında yer alırken sizler de bu modelleri yapıp çeyizleriniz için en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebileceğiniz iğne oyası örneği oldukça kibar görülmektedir.

Sade model seven hanımlara hitap eden iğne oyası modeli rengarenk tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de renkli yapılan iğne oyası örneklerini yapıp kısa sürede bitirebilirsiniz.

Pembe renk tercih edilerek hazırlanan iğne oyası modeli boncuk detayları ile süslenmiştir. Sizler de boncuklu yapılan iğne oyası modellerini tek renk yaparak oldukça güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Gri renklerde hazırlanan iğne oyası modeli rengarenk yapılarak oldukça şık görünen ürünler ortaya çıkmıştır. Sizler de şık görünen bu ürünleri yapıp çeyizlerinize değer katabilirsiniz.

Siyah yazma kenarına yapılan rengarenk hazırlanan iğne oyası modeli sade ve şık görüntüsüyle oldukça çıtı pıtı görünmektedir. Sizler de bu çıtı pıtı iğne oyası modelini hemen yapabilirsiniz.

Ağır model seven hanımlar görselde yer alan küçük iğne oyası modelleri en sevilen modelleri arasındadır.

Yeni İğne Oyası Modelleri