Ekranların Aranan Yüzü Esra Erol’un Fark Yaratan Saç Modelleri

saç modelleri

Bu yazımızda sizler için ekranların sevilen yüzü Esra Erol’un fark yaratan ve stilistlerin kendisine en çok yakıştırdığı saç modellerini derledik. Televizyon gündüz kuşağının vazgeçilmez yüzlerinden biri olan Esra Erol taşıdığı kıyafetler ve saç stilleri ile de adından sıkça söz ettiriyor. Eğer sizler de saç modellerinizde bir değişiklik istiyorsanız ve karar veremiyorsanız derlediğimiz bu saç modelleri oldukça faydalı olacaktır. İşte birbirinden şık ve modern saç modelleri:

Hafif Dalgalı ve Yandan Ayrılmış Saç Modeli

saç modelleri

Bu saç modeli ile oldukça şık bir görünüm sağlayan Esra Erol saçlarını yandan ayırarak daha hacimli bir görünüm sağlıyor.

Kıvırcık ve Kısa Saç Modeli

hairstyle

Dönemin en popüler saç modellerinden biri olan perma saçlar Esra Erol’a da oldukça sevimli bir hava katmış.

Perçemli Topuz Saç Modeli

saç modelleri

Kadınların oldukça sevdiği perçem saç modelini Esra Erol’un topuz ile kullanması oldukça zarif bir görünüm elde etmesine yardımcı olmuş.

 Sarı Saç Rengi ve Bob Kesim Saç Modeli

saç modelleri

Sarı saç renginin imza yüzlerinden biri olan Esra Erol bu saç rengini oldukça güzel taşıyor. Bob kısa kesim saç modeli ile sarı saç rengini oldukça modernize eden Esra Erol’a bu saç modelini stilistler oldukça yakıştırıyor.

Ortadan Ayrılmış ve Dalgalı Saç Modeli

Saçlarını ortadan ayırarak da kullanmayı  seven Esra Erol koyu karamel saç rengi ve dalgalı saçları ile oldukça şık görünüyor.

Esra Erol’un Fark Yaratan Birbirinden Güzel Diğer Saç Modelleri

Esra Erol’un Çok Sevdiği Kısa Saç Modeli Şekillendirme Yolları

Yayınlayan

Burcu Toprak

Burcu Toprak, Kastamonu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Saç tasarımı ve günlük hobiler ile yakından ilgileniyor. Yenihobi.com'da sizler için saç tasarımı içerikleri hazırlıyor.