Ekranların Sevilen İsmi Demet Evgar’ın Yıllar İçinde Kullandığı Saç Modelleri

Sizler için bu yazımızda ekranların mavi gözlü güzeli muhteşem oyunculuğu ile göz dolduran Demet Evgar’ın yıllar içinde kullandığı birbirinden güzel saç modellerini derledik. Müthiş oyunculuğu ile yürek kabartan güzel oyuncu adından sıkça söz ettiren başarılı sanatçılardan bir tanesi. Bunun yanında Demet Evgar güzelliği ve saç stilleri ile de gözleri üzerine çekiyor. Kıvırcık ve dalgalı saçları ile göz önünde olan başarılı sanatçı son zamanlarda kısa ve kaküllü saç modelini bizlere tekrar hatırlatan isimlerden bir tanesi. İşte Demet Evgar’ın bu ve bunun gibi birbirinden güzel saç modelleri:

Kabarık Peri Kesim Saç Modeli

saç modeli

Katıldığı etkinlikte dikkatleri üzerine çeken bu saç modeli ile Demet Evgar farklı ve tarz görünümlü saç stillerini oldukça güzel taşıyor.

Orta Boy Kesim Kıvırcık ve Kaküllü Saç Modeli

saç modeli

Başarılı oyuncu Demet Evgar orta boy kesim saç modelini de uzun bir süre kendisine en yakışan şekilde kullandı. Kestirdiği kakül saç modelini kıvırcık bir şekilde de kullanan Demet Evgar bu saç stilini de oldukça şık ve zarif bir şekilde taşıyor.

Kısa Kesim ve Kaküllü Saç Modeli

saç modeli

Kısa kesim saç modellerini oldukça güzel bir şekilde taşıyan güzel oyuncu Demet Evgar kıvırcık saçlarına düz kakül modelini de çokça güzel yakıştırmış. Eğer sizler de modern ve zarif bir saç stili istiyorsanız bu saç modeli sizler için harika bir tercih olacak.

Sarı Saç Rengi ve Kısa Kesim Dalgalı Saç Modeli

Sarı saç rengini de koyu saç renkleri kadar güzel taşıyan başarılı oyuncu Demet Evgar bu saç rengi ile kısa kesim ve kaküllü saç modelini beraber kullanmayı seçerek oldukça modern bir görünüm elde etmiş.

Ekranların Sevilen İsmi Demet Evgar’ın Yıllar İçinde Kullandığı Diğer Saç Modelleri

saç modeli saç modeli

Demet Evgar’ın Severek Kullandığı Kıvırcık ve Kısa Saç Modelini Şekillendirme

Yayınlayan

Burcu Toprak

Burcu Toprak, Kastamonu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Saç tasarımı ve günlük hobiler ile yakından ilgileniyor. Yenihobi.com'da sizler için saç tasarımı içerikleri hazırlıyor.