En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

En güzel tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Çok sipariş alan ve çok sevilen tığ oyası modellerini sizler için derledik. Tığ oyası başörtüsü kenarına çok yakıştığı gibi havlu kenarına da çok yakışıyor. Sizler de hem başörtüsü kenarında hem de havlu kenarında birbirinden güzel tığ işi oya modellerini tercih edebilirsiniz. Havlu renk ve modeline uygun tığ oyası tercih ederseniz daha hoş bir görüntü ortaya çıkacaktır. Şimdi dilerseniz en güzel tığ işi oya modellerini birlikte inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Çok sevilen tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Görselde gördüğünüz tığ oyasının yapılışı çok kolay. Herkesin yapabileceği bu tığ oyası modelini sizler de yapabilirsiniz. Başörtüsü rengine uygun tığ işi oya modeli tercih ederseniz güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Tığ işi oya modeli hem şık hem de zarif duruyor. Daha da şık bir model ortaya koymak için boncukları kullanabilirsiniz. Boncuk kullanmak oya modellerini daha da şık hale getirecektir. Görseldeki gibi gümüş renkli boncukları tercih edebilirsiniz. Bu renkteki boncuklar her renk ile uyum sağlayacaktır. Bu tığ işi oya modelini havlu kenarında da kullanabilirsiniz.

Tek renk başörtüsü kenarına başörtüsü renginde tığ işi oya modeli tercih edebilirsiniz. Bu hem sade ve hem zarif bir görüntü sağlayacaktır.

Görselde gördüğünüz çok zarif tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ oyasını sizler de yapabilirsiniz. İnternet veya YouTube’dan anlatımlı bir video izleyerek yapılışı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tek renk başörtüsüne yine tek renk tığ işi oya modeli tercih edebilirsiniz. Eğer bu şekilde tercihler yapacaksanız boncukları da kullanarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Çok Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.