Farklılık Arayanlara Değişik Kapı ve Pencere Tasarımları

Farklılık arayanlara değişik kapı ve pencere tasarımları ile karşınızdayız. Kapılar ve pencereler evlerimizin temel taşı. Evlerimizde sıradanlıktan uzak kapı ve pencere ararız her zaman. Sizler için derlediğimiz bu kapı ve pencere modelleri gerçekten muazzam bir ölçü de güzel. Sizin de beğeneceğinizi düşündüğümüz bu kapı ve pencere tasarımlarını mutlaka eviniz için düşüneceğinize eminiz. Dilerseniz hep beraber bu kapı ve pencere tasarımlarını bir inceleyelim. Ne dersiniz?

39 Farklı Pencere ve Kapı Tasarımları

blank

Görselde gördüğümüz kapı modeli sıradanlıktan bayağı uzak. Sıradan kapıların yüksekliği fazla olmaz fakat eni geniş olur. Görselde ise yüksekliği fazla ve eni dar sıradanlıktan uzak bir kapı görüyoruz. Kapılar oda girişin de değil elbise dolaplarımızda da kullanılmaya başladı. Kapı görüntüsü veren bu tasarımlar gerçekten oldukça farklı ve sıradanlıktan uzak…

blank

Fransız model bu pencereler farklılık katmaya devam ediyor… Özellikle bu Fransız model pencereler mutfaklarda kullanılıyor. Eğer manzara seviyorsanız ve mutfağınızın da manzarası varsa bu pencereler tam sizin isteğinizi karşılayacak nitelikte.

blank

İki tarafı da açık olan bu dış kapı modeli genelde tercih etmediğimiz ve görmediğimiz kapılardan biri. Apartman ve dairelerde bu model zaten kullanışlı olmaz ama villanız veya müstakil bir eviniz varsa bu kapı modeli tam da size göre. Hem de tasarım açısından oldukça güzel bir görünümü var.

blank

Bölmeli Fransız pencere modelleri gerçekten evinize şıklık katıyor. 2020 yılında bu pencere tasarımlarını oldukça sık göreceksiniz.

blank

Ahşap renkli dış kapı modeli kesinlikle tercih edilmesi gerekenler arasında. Siyah ile uyumu mutlaka muhteşem olacaktır. Yalnız kırmızı rengini özellikle bu kapı tasarımı için söylüyorum beyaz renk ile kullanmaya kalkmayın.

blank

Hem eni hem de yüksekliği oldukça fazla olan bu kapı tasarım modeli. İş yeri ve ofislerinizin vazgeçilmezi olmaya aday…

En Farklı Pencere ve Kapı Tasarımları

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank