Gösterişli Görünümü ile İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar el emeği göz nuru hazırlanmış olan iğne oyası modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Sizler de en güzel ve en yeni modelleri yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz. Şık tasarımıyla dikkat çeken iğne oyası modelleri kolay şekilde yapılmaktadır. Sizler de yeni öğrenmişseniz kolay olan modelleri seçerek yapabilirsiniz. Çıtı pıtı model seven hanımlar sizler için en güzel modelleri ekledik. Kullanmış olacağınız iplik kalitesi tığ iğne oyası modelinin duruşunu belirleyecektir. Sizler de iğne oyalarını kız kaliteli iplikler seçerek hazırlayarak kalıp gibi duran ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. İki renk hazırlanan iğne oyaları en çok tercih edilen ve günlük kullanıma uygun olan modellerdendir. Yapım aşamalarını kolay şekilde ilerleyen modelleri sizlere sunmaya devam ederken hadi birlikte bu modellere detaylı şekilde göz atalım.

Yepyeni İğne Oyası Örnekleri

Görselde yer alan iğne oyası modeli çiçekli tasarımıyla oldukça güzel görünmektedir. Sizler de çiçek detayları ile hazırlanmış olan iğne oyalarını dilediğiniz renklerde yaparak özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Motifli şekilde hazırlanmış olan iğne oyası modeli en gösterişli modellerdendir. Sizler de gösterişli modelleri sahip olmak istiyorsanız motifli olanlarını tercih edebilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına kaya model hazırlanmış olan iğne oyası modelini dilediğiniz renklerde yaparak en yeni ve en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan yapım aşaması kolay ilerleyen iğne oyaları arasında yer alan model yeni öğrenen hanımların tercihi olmaya devam ediyor. Sizler de yeni başlamış iseniz bu güzel modeli tercih edebilirsiniz.

El emeğini yoğun olarak harika görünümüyle dikkat çeken namaz örtüsü olarak kullanabileceğiniz iğne oyası modeli kaya model ve çiçek modeller ile hazırlanmıştır. Oldukça şık görünen bu modeli hem özel hem de günlük kullanımlarda tercih edebilirsiniz.

Kırmızı tülbent kenarına hazırlanmış olan kırmızı iplikler ile seçilmiş olan tek renk tülbent kenarına tek renk yapılan iğne oyası modeli oldukça gösterişli modelleri arasındadır.

Gösterişli İğne Oyası Modelleri