Her Durumda Muhteşem Gösteren 20 Farklı Saç Modeli

2020 saç modelleri

Saçlar ilk dikkat çeken ve görünümünüzde çok büyük etkisi olan en önemli etkenlerden biridir. Bu yüzden saç stilimizi belirlerken çok düşünür ve en iyisi seçmeye çalışırız. Sizleri bu endişeden kurtarmak için 20 farklı, stil sahibi görünmenizi sağlayacak saç modeli derledik. İçlerinden en sevdiğinizi yapıp siz de muhteşem görünebilirsiniz.

1) İnce Saçlar İçin Kısa Saç Modeli

2020 saç modası

İnce saçlar için çok kısa saç kesimi yapmanın harika bir yolu. Bu saç modeli sizin muhteşem görünmenizi sağlayacak.

2) Hafif Dalgalı Şık Saç Modeli

sac model 2019

Hayatınızda en az bir kere denemeniz gereken, muhteşem görünümlü saç modeli. Hafif dalgaların yarattığı etkiye bayılacaksınız.

3) Lob Kesim Dalgalı Saç Modeli

blankBu saç modelinin ne kadar zarif ve güzel durduğuna bir bakın. Zahmetsizce güzel görünmek isteyenlerin mutlaka denemesi gereken saç modeli.

4) Bob Kesim Düz Saç Modeli

2020 saç rengi modası

Baştan aşağı aynı uzunluktaki saç kesimi ince saçlar için mükemmel bir alternatiftir. Saçlarınızı olduğundan daha kalın gösterecek ve muhteşem görünmenizi sağlayacaktır.

5) Tam Örgülü Saç Modeli

trend saç örgü modelleri

Kısa saçlarınıza çok yakışacak bir saç modeline geçiyoruz. Yapımı çok pratik olan bu saç modelini çok seveceksiniz.

6) Salaş Topuz Saç Modeli

bu yılın saç modeli

Bu salaş topuz modeli gece randevularınız için de gündüz sokak stiliz için de muhteşem bir alternatif olacaktır. Yapımı çok pratik olan salaş topuz modelini çok seveceksiniz.

7) Omuz Boyu Kesimli Kabarık Saç Modeli

trend saç modelleri kadın

Alın ve çene boyunca uzanan perçem kesimli bu saç modeli sizi stil sahibi gösterecektir. Kıvırcık, dalgalı veya düz saç şekilleri için de mükemmel görünmeyi başaracaksınız.

8) Tek Örgülü Saç Modeli

trend saç modelleri kadın

Arka kısma yapılmış tek örgüyle bir saçın ne kadar harika durabildiğini görüyorsunuz. Yapımı çok basit bu modeli siz de kolaylıkla yapabilirsiniz.

9) Perçemli Kısa Kesim Saç Modeli

trend saç kesimleri

Kısa modelleri saç modeli size istediğiniz salaş görünümü kazandıracak. Bakımı çok kolay, zahmetsizce şekil vereceğiniz bu saç modelini mutlaka denemelisiniz.

10) Bohem Örgülü Saç Modeli

trend saç örgü modelleri

Bohem stildeki bu saç modeliyle çok havalı görüneceksiniz. Saçlarınızı kenar kısımlarından kıvırarak üst katmanı, örgüleri aşağıda toplayarak da alt katmanı oluşturun. Bohem saç modeliniz hazır bile.

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

En Muhteşem Saç Modelleri Yapılışı

Yayınlayan

Avatar

Burçin Baş

Burçin Baş, Kastamonu Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği mezunu. Lezzetli tarifler hazırlamak onun işi. Yenihobi.com'da yemek tarifleri kategorisinde içerikler üretiyor.