Hırka ve Yelek Örgü Modelleri Instagram’da Çok Sevildi

Bebekleriniz için hazırlanmış olan en güzel örgü modellerini sizlere sunuyoruz. Sizler de bebekleriniz için yapacağınız harika ürünleri kış aylarına hazırlık için yapabilirsiniz. Hırka modelleri en çok tercih edilen kış ürünleri arasındadır. Sizler de bebeklerinize bu güzel hırka modellerini hazırlayabilirsiniz. Sade model sevenler tek renk hırka tercih ederken gösterişli model seven hanımlar rengarenk modeller tercih ederek pul ve boncuk detayları ekleyebilir. Sade model hazırlayan hanımlara tercihimiz ise kabartmalı modeller hazırlamalarıdır. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar kolay olan örgü modelleri çok satıyor. Sizler de çok satış yapan bu modelleri yaparak Instagram sayfalarımızda sergileyebilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan örgüleri dilediğiniz renklerde yapıp hediyelik olarak da hamile annelere hediye edebilirsiniz. Hamile anneleri 40 uçurtma partilerinde bu güzel hediyeler ile onları mutlu edebilirsiniz. Yapım aşamaları oldukça pratik olan bu örgü modellerini dilerseniz torunlarınız için de tasarlayabilirsiniz. Hadi birbirinden güzel örgü modellerine göz atalım.

Yepyeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan erkek bebekler için tasarlanmış olan çizgili hırka ve içinde yer alan tulum örgü modeli patik ile birlikte hazırlanmıştır.

Kız bebekler için tasarlanmış olan çiçekli ve incili hazırlanmış olan hırka örgü modeli kurdele detayı ile de oldukça güzel görünmektedir. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan bu örgü modelini pratik şekilde yapabilirsiniz.

Görselde yer alan ceket örgü modeli hem kız hem de erkek bebekler için tercih edilebilir tavşan figürü ile de oldukça güzel görünen bu örgü modelini sizlerde siyah beyaz ya da daha farklı renklerle hazırlayabilirsiniz.

Kolay Örgü Modelleri