Instagramın En Popüler Erkek Çocuk Hırka Modelleri

Erkek çocuk örgü modelleri içerisinde bereler, atkılar, kazaklar, süveterler ve hırkalar vardır. Sürekli hareket halinde olan koşup terleyen çocuklar için en kullanışlı kıyafet ise hırkalardır. Sitemizde örgü erkek çocuk hırka modelleri ve yapımı ile ilgili bir çok anlatım bulabilirsiniz. Bugünkü yazımızda ise instagramın en popüler erkek çocuk hırka örgü modellerini sizler ile paylaşıyoruz.

Bu örgü erkek çocuk hırkası modeli yakadan başlayıp aşağı doğru örülen bir hırkadır. Kollara kadar üstten bütün tek parça olarak örüp kollardan itibaren ayrıca örebilirsiniz. Bu örgü hırka 7-8-9 yaş erkek çocuklar için uygundur. Eğer çok uzun boylu değilse çocuğunuz 10 yaşında da giyebilir.

4,5 numara şişle 4 adet ip yumağı. Bu örgü çocuk hırkası modelinde kartopu pastel bebe ipi kullanılmış. Siz isterseniz farklı bir türde ip kullanabilirsiniz. Ipin kalınlığına göre şiş numarası değişebilir. Lastik kısmı için 108 ilmekle başlayın. Yine bu ilmek sayısını siz kendinize göre azaltıp artırabilirsiniz. Sayılarda değişiklik yaparsanız üst kısımlardaki ilmek sayılarını da ayarlamanız lazım, unutmayın. Bu harika erkek çocuk hırka örgü modelinin yapımı ve detaylarını aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir