Kadınların En Çok Tercih Ettiği Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlanmış olan en güzel ve en yeni örgü modellerini hazırlayarak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız örgü modellerini şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Farklı tasarım arayan hanımlar için hazırlanmış olan örgü modelleri ponpon ve çiçek detayları eklenen süslenmiştir. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı bu örgü modelleri en kolay modelleri arasındadır. Yapım aşaması kolay olan örgü modeli yeni öğrenen hanımlara da hitap ediyor. Sizler de yeni başlamış iseniz bu modelleri seçerek yapabilirsiniz. Hamarat hanımların tercihi olan zor ve gösterişli örgü modellerini de ekledik. Bu modelleri farklılık katarak sizler de güzel modellere sahip olabilirsiniz. Yapılışı güzel olan örgü modellerini detaylar ekleyerek farklılık katabilir en yeni ürünlere sahip olabilirsiniz. El emeği göz nuru ürünler örgüler arasında en çok tercih edilen hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan örgü modeli ponpon detayları ile süslenmiştir. Sizler de en yeni ve en güzel ürünleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pembe renk hazırlanmış olan örgü modeli şapka ve atkı ile süslenmiştir.

Tulum örgü modeli en çok tercih edilen modellerdendir. Sizler de yeni öğrenmişseniz bu modeli yapabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgü modeli en kolay modeller arasında yer almaktadır.

Battaniye örgü modeli pofuduk battaniyeler arasındadır. Sizler de bu modeli tek renk ya da rengarenk hazırlayabilir kundak haline getirebilirsiniz.

Farklı Örgü Modelleri