Motifli Kibar Görünümü ile Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz motifli ve kibar görünen tığ işi oya modelleri şık tasarımı ile oldukça güzel görünmektedir. Sizler de bu güzel modelleri yaparak çeyizlerinizi süsleyebilirsiniz çeyizlerin bazgeçilmez olan tığ işi oya modelleri son zamanlarda oldukça çok tercih ediliyor. Kolay yapılan tığ oyaları sizler de yeni başlamış olsanız bile seçerek yapabilirsiniz tek seferde bitireceğiniz tığ oyaları çok güzel görünmektedir. Sizler de seçtiğiniz iplik kalitesine özen göstererek seçtiğiniz tığ numarasını elinize göre seçerek tığ işi oya modellerini hazırlayabilirsiniz. Kalıp gibi duran bu modeller başınızda çok güzel görünecek. El emeğini yoğun olarak kullanıldığı tığ modellerini sizler de hazırlayarak harika modellere sahip olabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına yapacağınız tek renk tığ oya modelleri sade hanımları tercihi olmaya devam ediyor. Renkli tülbent kenarına yapılan renkli tülbent içindeklerden faydalanarak yapılan tığ oyalarında yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modelleri de detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Tığ İşi Oya Örnekleri

Marifetli hanımların tercihi olan görselde yer alan zor yapılan ağır tığ işi oya modelini sizler de yaparız harika modelleri sahip olabilirsiniz. Çok sade ve güzel görünen bu model sadelikten yana olanları tercihi olmaya devam ediyor.

Tek renk tülbent kenarına hazırlanmış olan rengarenk tasarımı ile dikkat çeken tığ işi oya modeli çok satanlar arasında yer almaktadır. Sizler de çok satan bu modeli yaparak maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Yeşil renk tek renk tülbent kenarına hazırlanan papatya model tığ işi oya modeli kolay yapımı ile dikkat çekiyor. Yeni öğrenen hanımların bile yapabileceği kadar kolay olan bu modeli bir günde bitirebilirsiniz

Görselde yer alan Gamze Hanım’ın ellerinden çıkmış olan hamaratların tercihi olan ağır görünümüyle dikkat çeken ve sizlere gösterişli zamanlarınızda da eşlik edecek olan bütün kombinlerinizi tamamlayan bu güzel tığ işi oya modelini yapmak artık çok kolay.

Asil kadınların tercihi olan mor renk tercih edilen ve lila renklerin yer aldığı görselde yer alan tığ oyası modeli en sevilen modeller arasında yer alırken sizler de hem günlük hem de özel günlerinizde bu modeli yapabilirsiniz.

Pırpır model tığ işi oya modeli rengarenk hazırlanmıştır. Sizler de rengi tercih edilen bu oya modelini yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz.

Turuncu renk tercih edilerek hazırlanan çiçekli tığ işi oya modeli turuncu ve yeşil renklerin harika uyumunu sizlere yansıtmaktadır. Sizler de bu modeli dilediğiniz renklerde tercih ederek hazırlayabilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı model işçilikli modeller arasında en sevilen modeldir. Sizler de çok kolay olan bu modeli yaparak kısa sürede kolaylığı da bitirebilirsiniz.

Görselde yer alan kolay modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Çok satan bu modeli yaparak maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Kibar Tığ İşi Oya Modelleri