Öz Güveni Yüksek Kadınların Tercihi Nadide Tığ İşi Oya Modelleri

Boncuk detaylarına bürünmüş tığ işi oya modellerini sizler için hazırladık. Yenihobi.com farkıyla el emeği göz nuru olan oya modelleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Hemen hemen herkesin çeyizinde bulunmasını isteyeceği boncuk detaylı tığ işi oya modellerini işlemek için sabırsızlanacaksınız.

Marjinal Kadınlar için Tasarlanmış Şık Tığ İşi Oya Modelleri

Farklılık arayan kadınların tarzına hitap eden boncuklu tığ oyasını kullanarak sizler de ince nüansı hissedebilirsiniz.

Asaleti yansıtan siyah renk üzerine işlenmiş tığ işi oya modelimiz göz kamaştırıyor. Oya modelimizdeki minimal çiçeklerin deseni sade ve şık hava katmış.

Yeni gelinlerin başında gösterişi ile herkesi hayran bırakacak bu tığ modelimiz mevlitlerde en çok tercih edilenler arasındadır.

Altın sarısının vermiş olduğu avangart görünümü tığ işi oya modelimizin kusursuzluğu ile taçlanmış. Oyanın tülbent ile birleşim noktasında kullanılan boncuk detayları süslü hanımların beğenisini kazanıyor.

Mavi ve beyazın uyumunu aşık olacağınız tığ modelinde kendinizi gökyüzünde gibi hissedebilirsiniz.

Farklı metot kullanılarak oya halkası üzerine işlenmiş tığ işi modelimiz standartların çok ötesindedir. Uçlarına eklenen pullarla ise muhteşem görüntüye kavuşmuş.

Kırmızı olsun beş fazla olsun fikrini benimseyen Türk kadınlarının ışıltılı hayatlarına çok yakışacağını düşündüğümüz tığ modeli oldukça büyüleyici görüntüye sahiptir.

Boncuk detaylarının yoğun kullanımı ile sadelik kazanan model oldukça güzel görünüyor.

Bu Işıltılı Hayatı Ben Seçmedim Diyen Kadınlara Harika Tığ İşi Oya Modelleri