Rengarenk Tasarımı ile Yaz Aylarına Yakışan İğne Oyası Modelleri

Çok severek kullanacağınız iğne oyası modelleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de hayran kalacağız bu iğne oyası modelleri tercih ederek harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyaları görenleri kendine hayran bırakıyor. Sizler de hayran kalacağınız iğne oyası modellerini yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz. Sade model seven hanımların tercihi olan iğne oyası modelleri tek renk tülbent kenarında olurken gösterişli model seven hanımların tercihi olan iğne oyaları ise renkli tülbent kenarına yapılarak pul detayları ile süslenen modeller olmaktadır. Sizler de bu modelleri tercih ederek hem özel hem de günlük kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Yepyeni İğne Oyası Modelleri

Çiçekli hazırlanmış olan iğne oyası modeli motifli modeller arasında en sevilen modeldir. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar kolay olan bu iğne oyası modeli şık tasarımıyla özel günlerde sizlere eşlik edecek.

Renkli tülbent kenarına hazırlanmış olan tülbent içindeki renklerden iplik seçilerek yapılan iğne oyası modeli oldukça güzel görünmektedir.

Farklı model sevenlerin tercihi olan iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir çok satan bu modeli sizler de yaparak çıtı pıtı ürünleri sayfanıza sergileyebilirsiniz.

Sade model seven kadınların tercihi olan iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan bu örgüleri yapabilirsiniz ve ağır modelleri sahip olabilirsiniz.

Sade İğne Oyası Modelleri