Tavşanlı Bebek Yeleği Yapılışı

Tavşanlı Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı

Örgü tavşanlı yelek yapılışı için kullanılan malzemeler ve ilmek sayıları. Miniklere öreceğiniz yelekler ile onları daha çok mutlu etmek için tavşan motifleriyle süsleyebilirsiniz.

Bebek ve çocuklarınız için şişlerle örülen yelek modelini yayınlıyoruz. Bu yelek modeliyle çocuklarınızı giydirmenin yanında birde sevindireceksiniz. Yeleğin üstüne dikeceğiniz tavşan motifi ile onlar mutlu olacak. Tavşanı gördükleri zaman yüzleri hep gülecek. Sizde şiş ile yelek örmek isterseniz bu modeli denemenizi öneriyoruz. Acemi olanlar yeleği örerken belki zorluk çekebilirler. Fakat örgü ustası olan hanımlar ilmek sayılarına göz atarak yeleği çözümleyebilirler.

Tavşanlı Yelek Yapılışı

Bütün olarak örülen yeleğin ilmek sayıları aşağıda verilmiştir. Bebe ipiyle örülen yelek için 3.5 numara şiş kullanılmıştır. Kolay yelek yapılışı da diyebiliriz. Bütün olarak örüldüğünden dolayı zorlanmayacaksınız. Gelin hep beraber tavşanlı yeleğin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra çocuklar için örelim. Tavşanlı Bebek Yeleği Yapılışı 1

2 _2.5 yaş için
İpim himalaya everyday bebe lux
Şiş no 3.5
Önler 46 ilmek
Koltuğa gelince aralardan keserek 30 ilmeğe düşürüyoruz .
Kenarlarda 4 ilmek haroşa.
Yakada 24 ilmek artırıp 84 ilmek olarak arkayı örüyoruz.
Bütün örülüyor
Tavşanlı Bebek Yeleği Yapılışı 2

Tavşanlı Bebek Yeleği Yapılışı 3

“Tavşanlı Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı” üzerine 8 yorum

  1. Tarif için teşekkür ederim. Ellerinize sağlık. Acemi olduğum için kaç sıra haraşodan sonra koltuğa gelindiğini ve aralardan kesme işinin her sırada mı yapıldığını yazmanızı rica ederim. Kolay gelsin. Tekrar teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir