Tuğba’nın Satılık Lif Örgü Modelleri

Tuğba’nın satılık örgü modelleri ile sizlerleyiz. Tuğba Hanım’ın birbirinden şahane örgü modellerini sizler için derledik. Biraz Tuğba Hanım’dan bahsedelim. Kendisi Bursa’da ikamet ediyor. El işlerine uzun zamandır da merakı var. 11-12 yaşından beri örgü örüyor. Önceden dantel, fiskos örtüsü, yatak örtüsü, havlu kenarı, başörtüsü kenarı, yatak odası takımları, vitrin takımları örüyormuş. Son 2-3 yıldır ise lif örgü örüyor. Tuğba Hanım’ın şahane lif örgülerine tugbanin_lif_dunyasi hesabından ulaşabilirsiniz. Şimdi dilerseniz Tuğba’nın satılık örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Tuğba’nın Birbirinden Muhteşem Satılık Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz lif örgü modeli şahane görünüyor. Tuğba Hanım yılların verdiği tecrübeyle harika işler ortaya koyuyor. Görseldeki lif örgü modelinin renk uyumu da çok muazzam görünüyor. Siz dilerseniz istediğiniz renklerde bu lif örgü modelini Tuğba Hanım’a sipariş verebilirsiniz. Örgüler hakkında detaylı bilgi ve hızlı sipariş için Instagram’dan tugbanin_lif_dunyasi hesabına ulaşabilirsiniz.

Renklerin muntazam uyumu ile oluşturulmuş bir lif örgü modeli ile sizlerleyiz. Çok seveceğiniz bu lif örgü modelini hem eviniz için hem de çeyiz bohçası için alabilirsiniz. Tuğba Hanım’ın lif örgü modellerinin fiyatları 15-20 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Oldukça güzel bir lif örgü modeli ile sizlerleyiz. Tuğba Hanım yine harika bir iş ortaya koymuş. Sizler de gönül rahatlığıyla Tuğba Hanım’a sipariş verebilirsiniz. Örgüler hakkında bilgi ve sipariş için tugbanin_lif_dunyasi Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Bizim de çok sevdiğimiz bir lif örgü modeli ile sizlerleyiz. Tuğba Hanım yaptığı lif örgü modelini boncukları kullanarak daha da şık hale getirmiş. Bize de beğenmek düşer. Tuğba Hanım’ın el emeğine göre bu lif örgü modellerinin fiyatı harika. Bu lif örgü modelini sipariş vermek için tugbanin_lif_dunyasi Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Renkleriyle şahane olan bu lif örgü modelini tugbanin_lif_dunyasi Instagram hesabından sipariş verebilirsiniz. Tuğba Hanım’a bizimle lif örgü modellerini paylaştığı için çok teşekkür ediyoruz ve çalışmalarında başarılarının devamını diliyoruz.

Tuğba Hanım’ın Şahane Satılık Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.