Ünlülerin En Sık Kullandığı Doğal Saç Modelleri

saç modelleri

Her ne kadar ünlü de olsalar, kimse sürekli ihtişamlı görünmek istemez. Herhangi bir yere giderken oldukça doğal halleriyle görüntülenen ünlülerden ilham alarak doğal görünümlü saç modeli örneklerini bu yazımızda sizler için derledik. Birbirinden güzel saç modellerinden istediğinizi yapabilir ve normla bir günde de muhteşem görünebilirsiniz.

1) Hafif Dalgalı Saç Modeli

kıvırcık saç modelleri

Salaş ve düzensiz görünümlü bu saç modelinin ne kadar da etkileyici durduğuna bir bakın. Saç renginiz ne olursa olsun, hafif dalgalar vererek bu görünüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2) Asimetrik Görünümlü Bob Kesim Saç Modeli

kısa saç

Dalgalı ve asimetrik görünümlü  bu güzel saç modelini nasıl yapacağınız konusunda emin olamıyor musunuz? O zaman biz size söyleyelim: Saçlarınızı asimetrik kestirebilir ya da yandan derin bir ayrım yaparak asimetrik görünmesini sağlayabilirsiniz. Saçlarınıza sıkı dalgalar da verdikten sonra muhteşem saçlarınız hazır bile!

3) Katlı Kesim Saç Modeli

uzun saç modelleri

Eğer uzun saçlara sahipseniz, şekil vermenin binbir yolu var. O yollardan bir tanesi de katlı kesim yaptırmaktır. Denediğiniz zaman asla pişman olmayacağınız, kolay kullanımlı saç modelini denemenizi tavsiye ederiz.

4) Bob Kesim Düz Saç Modeli

hairstyles

Saç şekillendirme konusunda hiç zahmet çekmek istemiyorsanız, size bir önerimiz olacak. Küt kesim saç modelini deneyin ve onları sadece düzleştirin. Ne kadar muhteşem görünebildiğine siz de şaşıracaksınız.

5) Orta Uzunlukta Doğal Saç Modeli

saç modeliBu saç modelinin ne kadar doğal ve göz alıcı göründüğüne bir bakın. Hiçbir işlemden geçmemiş gibi görünen bu model, gerçekten de tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Siz de doğal görünmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, saçlarınıza sadece hacim vermek. Sonucundan çok memnun kalacaksınız.

6) Eğimli Katmanlara Sahip Saç Modeli

uzun saç modelleri

Kate Middleton’un saç modelini beğendiniz mi? Bu soruya hayır diyen biri pek çıkmayacaktır herhalde. Ne kadar güçlü ve hacimli durduğuna bir bakın. Siz de bu şekilde görünmek istiyorsanız, saçlarınıza katmanlar verin ve hacimlendirin. Muhteşem saçlarınız hazır bile.

7) Doğal Görünümlü Perçemli Saç Modeli

kıvırcık saç modeli

Günlük yaşamda şık görünmek çok zor gibi görünüyor olabilir fakat aslında öyle değil. Yanaklarınıza doğru inen perçemler kestirerek bile görünümünüzde değişiklik yaratabilirsiniz.

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Doğal Saç Modeli Yapımı