2 yaş çocuk yeleği yapılışı

2 Yaş için Çocuk Yeleği Yapılışı

2 yaşındaki çocuklar için yelek yapılışı. Motifleri göz kamaştıran ponponlu çocuk yeleği yapılışı hakkındaki ilmek sayıları ve tüm detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Fatma Erdoğan arkadaşımızın kendi tasarımı olan 2 yaş çocuklar için örmüş olduğu ponponlu yeleğin ilmek sayılarını ve motifin yapılışını sizinle paylaşıyoruz. Makine ile yapılan yeleklerden daha güzel görünen bu modeli nasıl yaptığını açıklayan arkadaşımıza yenihobi.com sitesi olarak teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

2 yaş çocuk yeleği

2 Yaş Örgü Çocuk Yeleği Yapımı Anlatımlı

90 ilmek 4 sıra haraşo dan sonra 7 şer ilmek bant örüp 1 dola 2 ters devam tersinde delikleri ters iki tersi de düz örülüyor.  Bu halde 8 sıra ör 3 sıra haraşo yap tekrar az önceki gibi başlıyorsun robasI bitince toplam ilmeği say önce kolları çıkart ben 50 ilmek yaparım. geri kalan ilmeği arka ve önlere böl örneği 5 düz 4 haraşo olarak 3 sıra ör 4uncu sırada şişe bir dola. 5 ilmeğin birini ters ör üçünü ters kes biri ters ör tekrar dola sonra haraşo ör örnek böyle devam ediyor. ters yüzde tersi ters yönü yön devam et 4 sırada bir örnek koyuluyor kolay gelsin.

2 yaş düğmeli çocuk yeleği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir