Desenli Çok Şık ve Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

El emeği göz nuru hazırlanın tığ işi oya modellerini sizler için bir araya getirdik. Çok seveceğiniz tığ oyalarını renkli tülbent kenarlarına rengarenk yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Sade model seven hanımlar tek renk tülbent kenarlarına yapacağınız tığ oyaları günlük yaşamı oldukça uygundur. Sizler de gösterişli ve özel günlerde tercih edeceğiniz tığ oyalarını boncuk ve pul detayları ekleyerek oldukça güzel konuma getirebilirsiniz. Farklı model arayan hanımlar daha önce görmediğiniz kadar güzel modelleri sizler için hazırlarken kolay yapılabilir olmasına da özen gösterdik. Kolay yapılan bu güzel tığ işi oya modellerini yeni öğrenen hanımlar bile pratik şekilde yapabilir çok satan modelleri sizler de yaparak maddi lazancı elde etmek için satışa sunabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine göz atalım.

Renkli Tığ İşi Oya Örnekleri

Renkli tülbent kenarına hazırlanan tülbent içindeki renklerden faydalanılarak yapılan tığ işi oya modeli rengarenk tercih ederek hazırlanmıştır.

Günlük kullanıma uygun olan tığ işi oya modeli kullanılan renklerin harika uyumuyla oldukça bütünleşmiş bir görüntü ortaya çıkmıştır.

Kırmızı renklerin yer aldığı tığ işi oya modeli şık tasarımıyla özel günlerinizi de sizlere eşlik edilecek yapım aşaması kolay olan bu güzel tığ oyalarını dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ oyaları farklı tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakmaya devam ederken sizler de çeyizlerinize bu güzel tığ modellerini hazırlayabilirsiniz.

Sade model sevenlere hitap eden tığ işi oya modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizler de bu güzel modelleri hazırlayıp çeyizlerinize değer katabilirsiniz. Hamarat hanımların tercihi olan tığ oyası zor yapılmaktadır.

Görselde yer alan yapılışı oldukça pratik olan tığ işi oya modeli hamarat hanımların ellerinden çıkıyor. Sizler de hamaratlığınızı sergilemek için bu tığ modellerini hazırlayabilirsiniz.

Gösteriş tığ işi oya örnekleri arayanlara hitap eden modelimizi sizler de dilediğiniz renkleri seçerek rengarenk ya da tek renk hazırlayabilirsiniz.

Çok kolay yapılan tığ işi oya modeli çiçekli detaylar ile hazırlanmıştır. Sizler de çiçekli tığ işi oya modellerini yaparak günlük kullanımda şık görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yeni Tığ İşi Oya Modelleri