2019’un En Popüler Çiçek Motifi Tığ İşi Papatya Oya Modeli

Yazmalarınızda havlu kenarlarınızda ve tüm kenar süslemelerinizde papatyalar açtırmaya hazır olalım.  Çok favori papatya motifli tığ oyası modeline hemen başlamaya ne dersiniz?

Oyamızın papatyalarını motif olarak önceden hazırlıyoruz. Yazmamızın tığ battısını hazırladıktan sonra ikinci sırayı örüyoruz. en son sırada papatyaları oyamız ile birleştiriyoruz.

Modelimiz için dilediğiniz renkleri kullanabileceğiniz gibi en çok gerçek papatya rengi olan sarı yeşil ve beyaz renkleri yakışmaktadır.

Bu şık modeli muhakkak çeyizlerde ve nişan bohçalarında kullanmalısınız. Özellikle nişan bohçaları için bu kadar gösterişli modellere denk gelmek çok zor oluyor.

Binnazın el emeklerine anlaşılır ve akıcı anlatımı için teşekkür ederiz. Bu denli şık modellerin devamını merakla bekliyoruz. kanalına abone olup, destek olmayı unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

“2019’un En Popüler Çiçek Motifi Tığ İşi Papatya Oya Modeli” için bir yorum

Bir cevap yazın