Altın Günlerine Görkemli ve Ağır Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için bir araya getirmiş olduğumuz en güzel tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Görkemli tasarımıyla dikkat çeken tığ oyalarını sizler de yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modelleri son zamanlarda en çok dikkat çeken modeller olmaya devam ediyor. El emeğiniz sergilemek için yapacağınız tığ işi oya modellerini rengarenk hazırlayabilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken tığ işi oya modelleri kolay yapılması ile dikkat çekiyor. Sizler de yeni öğrenen hanımlara bu güzel tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitireceğiniz tığ oyaları oldukça güzel görünmektedir. Sizler de hamaratlarınızı sergilemek için bu güzel tığ işi oya modellerinizi yapabilir ve önerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gösterişli model seven hanımlar rengarenk tülbent kenarlarına renkli iplikler tercih ederek tığ işi oya modellerini yapabilir. Sade model seven hanımlar ise tığ işi oya modellerini hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ oyalarına detaylı şekilde göz atalım.

 

Tek renk tülbent kenarına yapılmış olan renkli tığ işi oya modeli çok satan modeller arasında yer almaktadır. Sizler de çok satan bu güzel tığ işi oya modelini dilediğiniz renklerde tercih edebilirsiniz.

Farklı model arayan hanımlar görselde yer alan rengarenk tülbent kenarına hazırlanmış olan çiçekle tığ işi oya modelini sizler de hazırlayabilirsiniz. En kolay model arasında yer alan tığ oyaları şık tasarımıyla en sevilen model olmaya devam ediyor.

Kırmızı tülbent kenarına yapılmış olan rengarenk hazırlanan tığ işi oya modeli gösterişli modeller arasında yer alırken sizler de gösterişli modelleri yaparak özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan tığ işi oya modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Motifli hazırlanmış olan tığ oyaları en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sizler de maddi kazanç elde etmek için bu güzel tığ işi oya modellerini hazırlayabilirsiniz.

Pırpır model tığ işi oya modeli Cenk marka tülbent kenarına hazırlanmıştır. Sizler de cenk marka iplikler tercih ederek aynı renk tonlarını hazırlayabilirsiniz.

Rengarenk hazırlanan tığ işi oya modelleri farklı renklerde kullanılmıştır. Sizler de farklı renklerde hazırlanan tığ oyalarını yapabilirsiniz. Yapım aşaması zor olan modeli hamarat hanımlara öneriyoruz.

Çiçekli hazırlanan tığ işi oya modelini boncuk detayları ile de süsleyebilirsiniz.

Yeni Tığ İşi Oya Modelleri