Pembe Yıldız Lif Modeli

Banyolarınızı Şenlendirecek Pembe Yıldız Lif Modeli

Banyolarınızı şenlendirecek harika renklere sahip pembe yıldız lif modeli. Cıvıl cıvıl görünen bu lif modelini herkes çok beğenecek.

Havalar iyice soğudu, sanırım soğuk havalarda örgü örmek daha kolay çünkü hemen bitiyor. Erkenden kalkıp ev işlerini gördükten sonra gün boyu boş vakit çok oluyor. Bu uzun zamanı sıkılmadan geçirmek için birşeylerle uğraşmak lazım. Örgü örme işi de bu uğraşlardan bir tanesidir. En kısa süren örgülerin başında da lif geliyor. Lif modelleri arasından beğenilen bir modeli seçen kişi 1 gün içinde bile lifi örerek bitirebilir. Tığla hiç uğraşmamış olan kadınlar da anlatımlı örgü videolarını izleyerek kısa zamanda lif örmeyi öğrenebilirler.

Pembe Yıldız Lif

Ülkemizde yaşayanların banyolarının eksik olmayanlarından biride örgü liflerdir. Sürekli nette gezinenler yeni modelleri görüyorlardır. Eski lif modelleri yerine şimdi artık daha çok süslenen modeller moda. Motifler yapılarak süslenen lifler çeyizlerde de kullanılıyor.

Ortasına yıldız çiçek yapılarak örülen pembiş lif modelinin anlatımlı videosuna aşağıdaki video sayesinde ulaşabilirsiniz. Lifi örecek tüm hanımlarımızın keyifli vakit geçirmesi dileğiyle.

Pembe Yıldız Lif Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir