Beğeni Rekorları Kıran 22 Bebek Yelek Modeli

Kış geldi, soğuk havalar başladı. Minikler için yelek modelleri daha çok ilgi görmeye başladı. Yeni Hobi olarak Instagramda beğeni rekorları kıran bebek yelek modellerini sizin için listeledik.

Her zamanki gibi erkek bebekler için mavi renk, kız bebekler için pembe renkler daha çok tercih edildiğini görüyoruz. Ayrıca birden fazla renkli yelek modellerinin de klasik renk anlayışından çıkılarak daha çok talep gördüğünü görüyoruz.

Beyaz renk temizliği saflığı ifade eder düşüncesiyle beyaz rengin de kullanıldığı yelek modelleri de mevcut. Fakat gerçekte çabuk kirlendiği için daha az tercih edilmekte.

Aşağıda galerimizde birbirinden harika 22 bebek yelek modeli göreceksiniz. Yorumlarınızı esirgemeyin. El emekleri için yelek modelleri sahiplerine ayrıca teşekkür ediyoruz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın