Birbirinden Benzersiz Tığ İşi Oya Modelleri

Birbirinden benzersiz tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. En sevilen ve en çok sipariş alan benzersiz tığ oyalarını sizler için seçtik. Bu modellerini renklerinin uyumu ve başörtüsüne uyumu gerçekten harika. Hem şık hem de zarif olan bu tığ işi oya modellerini günlerinizde, oturmalarınızda kullanabilirsiniz. Dilerseniz şimdi birbirinden benzersiz tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Beyaz ve krem renkli başörtüsü kenarına hangi renk tığ işi oya modeli yapacağımıza karar veremiyoruz. İşte bu görselde gördüğünüz tığ oyası kafamızdaki belirsizliği silecek. Bu renkteki başörtüsüne görseldeki tığ işi oya modelini tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz harika tığ işi oya modeli renkleriyle gayet uyumlu. Biraz daha büyük tığ oyalarını sadece başörtüsü kenarında değil havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında sadece dantel tercih edilmiyor. Son zamanlardan tığ oyası ve iğne oyası da oldukça sık tercih ediliyor.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Herkesin yapabileceği bir oya modeli. Ama yapılışını bilmeyenler olabilir. Onlar için de yöntem çok basit. İnternet veya YouTube’dan videolar izleyerek anlatımlı bir şekilde yapılışı hakkında bilgi alabilirler. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştırabilir.

Çok sevilen ve çok tercih edilen bu tığ işi oya modelini siz de çeyiz bohçalarında tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli hem şık hem de bir o kadar zarif duruyor. Sizlerin de hayır diyemeyeceği bu oya modelini hobi olarak yapabilirsiniz. Kendinizi şımartabilirsiniz. Ya da bu modeli yapıp satabilirsiniz. Kendi emeğinize göre fiyatı da siz belirleyebilirsiniz.

Saks mavisi başörtüsünde hangi tığ işi oya modelini yapacağımıza karar veremiyoruz. Kararsız olanlar için bu oya modeli çok güzel bir tercih olabilir.

Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.