Birbirinden Harika Kolay İğne Oyası Modelleri

İğne oyası zarifliği ve naifliği ile kendinden oldukça söz ettiriyor. Bizim de tercihimiz iğne oyalarından yana oluyor. Bazı modellerin yapılışı zor bazılarının da kolay olabiliyor. Hem kolay hem de şık duran iğne oyası modelleri de seçimimiz oluyor. Biz de bunu göz önünde bulundurarak kolay iğne oyası modelleri seçtik. Dilerseniz birbirinden harika kolay iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Herkesin Yapabileceği Kolay İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli hem zarif hem de şık görünüyor. Üstelik yapılışı da bir o kadar kolay. Her hanımın rahatlıkla yapabileceği bu oya modelini sizler de çok seveceksiniz. Yapılışı hakkında bilgisi olmayanlar da olabilir. Onlar içinse yöntem çok basit. İnternet veya YouTube’dan videolar izleyerek anlatımlı bir şekilde bilgi edinebilirler.

Mor renginin her tonunu başörtüsünde severek kullanıyoruz. Görselde gördüğünüz başörtüsüne bu iğne oyası modeli de çok yakışmış. Kullanılan renkler de modeli göstermek açısından oldukça önemli. Sizler de uyumlu renkler kullanarak güzel görünümler elde edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli sadece başörtüsü kenarına değil havlu kenarına da çok yakışacaktır. Havlu kenarında dantel kullanma devri neredeyse bitti. Artık havlu kenarında tığ oyaları ve iğne oyaları tercih ediyor. Siz de iğne oyalarını havlu kenarlarında kullanabilirsiniz.

Harika bir iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Bu iğne oyası modelini hobi olarak yapabilirsiniz. Sadece hobi değil bu oyaları yaparak para da kazanabilirsiniz. Kazanç elde etmek için yapabileceğiniz bu iğne oyalarının fiyatlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Harcanan zaman ve emeğe göre karşılığınızı alabilirsiniz.

Bordo renkli başörtüsü her hanımın olmazsa olmazlarındandır. Ama başörtüsü kenarında hangi rengi kullanacağımızı bilemiyoruz. Görselde gördüğünüz iğne oyasının renkleri de birbiriyle uyumlu. İğne oyasının renklerinin birbiriyle uyumlu olduğu kadar başörtüsü rengiyle de uyumlu olması gerekir.

Çok Popüler Kolay İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.