Birbirinden Popüler Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Birbirinden popüler boncuklu iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Hanımların merakla beklediği birbirinden muhteşem ve şık iğne oyası modellerini sizler için derledim. Boncuklar her el işiyle şıklık ve ihtişam katıyor. Biz hanımlar da bu görüntüyü çok seviyoruz. Bundan dolayı elimizden geldiğince boncukları tercih etmeye çalışıyoruz. Şimdi dilerseniz birbirinden popüler boncuklu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Oldukça Şık İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz birbirinden şahane iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Sizlerin de merakla beklediği modellerden biri olan bu iğne oyasını dilerseniz namaz örtüsünde de tercih edebilirsiniz.

blank

Oldukça şık görünen ve namaz örtüsü kenarına yapılmış bu boncuklu iğne oyası modelinin yapılışı çok basit. Sizler de anlatımlı videolar izleyerek bu muhteşem iğne oyası modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu iğne oyasını yaparak boş vakitlerinizi güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

blank

Zarif ama şık bir iğne oyası modeli istiyorsanız görselde gördüğünüz model sizlerin de seçimi olabilir. Dilerseniz havlu kenarında da bu iğne oyasını tercih edebilirsiniz. Şimdi birçok hanım havlu kenarı dantel yerine tığ işi oya modeli ya da iğne oyası modeli tercih ediyor.

blank

Renkli boncukları kullanarak sıralı bir iğne oyası modeli elde edebilirsiniz. Yalnız başörtüsü renk ve deseniyle boncuk renklerini de göz önünde bulundurarak seçimler yaparsanız ortaya daha muhteşem modeller çıkacaktır.

blank

Daha farklı şekillerde boncukları tercih ederek görselde gördüğünüz gibi muazzam iğne oyası modellerini de elde edebilirsiniz.

blank

Çok sevilen ve çeyiz bohçalarında da tercih edilen bir iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Bu muhteşem iğne oyası modellerini tercih edebilir ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Haydi hanımlar bu kolay boncuklu iğne oyasının örneğini çıkarmaya ne dersiniz?

Oldukça Harika Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.